Søgeresultat for varer

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen varer indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste varer auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste varer auktioner - alle samlet ET sted.

COMMONWEALTH - Fin lagerbog

COMMONWEALTH - Fin lagerbog Lagerbog med meget Antigua (stemplet/postfrisk/ubrugt) samt lidt blandet. Se også mine andre auktioner. Klik ovenfor på "Se alle sælgerens varer"  Se et materialet nedenfor.
Klokken 11.30 Monday den 16. September 2019
Kategori: Engelske Kolonier

EUROPAMÆRKER - stor samling i to bind (1956-1991)

EUROPAMÆRKER - stor samling i to bind (1956-1991) Flot samling Europamærker i to tykke indstiksbøger f ra starten i 1956 . Mange steder samlet både stemplet og postfrisk. På Sidste side nogle udstillingsobjekter og andet. Se også mine andre auktioner. Klik ovenfor på "Se alle sælgerens varer"  Se et begr
Kategori: Store blandede partier

26 1969 FDC KUVERTER ALLE FRA 1969 26 Stk!

26 1969 FDC KUVERTER ALLE FRA 1969  26 Stk! 26 1969 FDC KUVERTER ALLE FRA 1969  26 Stk! 4 BLOKKE, 2 BLOKKE, ENKELT. Jeg har mange 4-blokke frimærker, der starter med L-bogstav. Skriv bare, hvilke du er interesseret i. Ellers bruger jeg dem som frimærker til at sende varer.
Klokken 00.00 Monday den 16. September 2019
Kategori: Førstedagskuverter
3 postopkrævninger fra 1901 - alle med stempel
3 postopkrævninger fra 1901 - alle med stempel Se scans. Spændende varer
Klokken 21.00 Sunday den 15. September 2019
KAYA OG OLE * JULEN VARER LÆNGE *PORTO 10KR!
KAYA OG OLE * JULEN VARER LÆNGE *PORTO 10KR! ***  KAYA OG OLE  ***  JULEN VARER LÆNGE  *** Uden CD CASE. Men kan sende i plastlomme fra CD holder.  Se billeder.
Klokken 20.00 Saturday den 14. September 2019