Søgeresultat for talje

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen talje indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste talje auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste talje auktioner - alle samlet ET sted.

Kjole

Kjole Ny kjole str. XL, Gul-mønstret, Polyester  Kjolen har 3/4 lange ærmer og længden er over knæet. Skulder 40-42 cm Brystmål 107-110 Talje 86-92 Hofter 113-117
Klokken 18.30 Monday den 16. September 2019
Kategori: Halvlange

Kjole

Kjole Ny kjole str. XXL sælges, Gul med mønster, Bomuldsblandinger,   Kjolen har V-hals, kort ærme og går til lige over knæet. Skulder 43-45 cm Brystmål 114-118 Talje 94-100 Hofter 120-125
Kategori: Halvlange

Skijakke fra Five Seasons str 40

Skijakke fra Five Seasons str 40 Flot skijakke med tapede sømme. Vind og vandafvisende. Justerbar talje og forneden. Mangler hætten.
Klokken 20.00 Saturday den 14. September 2019
Kategori: Overtøj