Søgeresultat for stykker

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen stykker indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste stykker auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste stykker auktioner - alle samlet ET sted.

SMUK SØLV 2010 500 Kr Margrethe II 70 ,31.1g+2010 20Kr EF

SMUK SØLV 2010 500 Kr Margrethe II 70 ,31.1g+2010 20Kr EF SMUK SØLV 2010 500 Krone Margrethe II 70 ,31.1g PROOF,+2010 20 Kroner EF tæt på Unc. Kun 28,000 stykker præget. References   KM# 938 Danmarks Nationalbanken garanterer nominelle værdi af 520 kr.
Klokken 21.30 Sunday den 20. January 2019
Kategori: DK erindrings- og temamønter

Danmark 3 stemplet par stykker. (1710 A)

Danmark 3 stemplet par stykker. (1710 A) Danmark 3 stemplet par stykker. (1710 A)
Klokken 09.00 Saturday den 19. January 2019
Kategori: Stemplet