Søgeresultat for stor!!!

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen stor!!! indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste stor!!! auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste stor!!! auktioner - alle samlet ET sted.

Pikeur tophue str 55/57

Pikeur tophue str 55/57 Flot tophue med stor kvast i pels. Str 55/57.
Klokken 19.00 Monday den 18. February 2019
Kategori: Huer, Hatte & Handsker

Bh 80C-helt ny

Bh 80C-helt ny Flot Bh i sort med små sten mellem skålene. Sort blonde på skålene. Der er intet mærke i og derfor er jeg usikker på størrelsen. Den måler 80-82 cm langs nederste kant. Og skålen er en stor C. Skålene er vatteret med bomuld.  Aldrig brugt.
Klokken 21.00 Sunday den 17. February 2019
Kategori: 80

Knagerække m. 6 kroge

Knagerække m. 6 kroge Stor vintage dekorativ knagerække m-6 kroge Antique creme H327B75 cm.  Også betalingsmulig på mobilepay 30504814
Kategori: Køkken
ENGLAND FDC + MAXIKORT+ LIDT ANDET. KÆMPE SAMLING
ENGLAND FDC + MAXIKORT+ LIDT ANDET. KÆMPE SAMLING MEGET STOR KATALOG VÆRDI.  FRA 70 ERNE TIL CA. 98 + EN DEL EGNSMRK. OG HÆFTER I FDC.
Klokken 20.30 Sunday den 17. February 2019
Kategori: England
STRÅLESPIDS TIL BRAND SLANGE ,STOR OG GAMMEL I MESSING L. 69
STRÅLESPIDS TIL BRAND SLANGE ,STOR OG GAMMEL I MESSING L. 69 L. 69 CM. KAN SKILLES AD.
Klokken 20.00 Sunday den 17. February 2019
KGL. VASE. STOR. MOTIV: ÅRHUS UNIVERSITET + ÅRHUS BYVÅBEN.
KGL. VASE.  STOR. MOTIV: ÅRHUS UNIVERSITET + ÅRHUS BYVÅBEN. NR. 4051. H. 23 CM. B. 18 CM. FLOT STAND.
Kategori: Kgl. Vaser, skåle, kander m.m.
MESSING KLOKKE. MEGET STOR OG FLOT. VEJER 2,3 KG. SE TEKST.
MESSING KLOKKE. MEGET STOR OG FLOT. VEJER 2,3 KG. SE TEKST. H. UDEN HOLDER 19 CM. Ø. 19 CM.
Klokken 19.30 Sunday den 17. February 2019
Kategori: Messing
MESSING KEDEL MEGET STOR OG FLOT. H. 30 CM. L. 32 CM. B.20 C
MESSING KEDEL MEGET STOR OG FLOT. H. 30 CM. L. 32 CM. B.20 C NYPUDSET;-) KAN BRUGES DA DER ER EN LEGERING INDENI. VEJER NÆSTEN 2 KG.
Kategori: Messing
* Danmark samling ca 15 kg *
* Danmark samling ca 15 kg * stor samling i blandet kvalitet mange mønter i mappe og kasser der er 1+2+5+10+25 øre +1+2+5+10 kr blandt andre set1  øre  1874-1875-1899-1902-1907-1910-1912-1913-1918-1919-1922-1923. 2 øre  1874-1894-1899-1902-1907-1909-1919-1920-1921-1923. 5 øre 1874-19
Kategori: Samlinger og Diverse mønter
ANDERS AND 1958 NR. 2-17,19-26. UDEN SKRIFT PÅ NÆR 1
ANDERS AND 1958 NR. 2-17,19-26. UDEN SKRIFT PÅ NÆR 1 MANGE RIGTIG FLOTTE. 8 STK. MED SMÅ SPLITTER OG 1 STK. MED STOR. + LIDT SMÅFEJL RUNDT OMKRING SOM DER NU ER PÅ DISSE GAMLE BLADE. NR. 16 MED SKRAVERET ANDERS AND. ELLERS UDEN SKRIFT
Klokken 18.30 Sunday den 17. February 2019
Kategori: Anders And
STÅLANDEN 1999 NR. 1,2,4,8,11,12 FLOT STAND.
STÅLANDEN 1999 NR. 1,2,4,8,11,12 FLOT STAND. NR. 2 MED STOR SPLIT.
Kategori: Anders And
BRANDBIL FRA CORGI STOR STIGEVOGN I ORIG. ÆSKE M/NR. CERTIFI
BRANDBIL FRA CORGI STOR STIGEVOGN I ORIG. ÆSKE M/NR. CERTIFI FRA CLASSIC EDITION SERIEN.
Klokken 17.00 Sunday den 17. February 2019
Kategori: Corgi
MECCANO MOGUL, STOR BRANDBIL I METAL. L. 38 CM. B. 17 CM.
MECCANO MOGUL, STOR BRANDBIL I METAL. L. 38 CM. B. 17 CM. HAR VÆRET BRUGT.
Klokken 15.00 Sunday den 17. February 2019
BRANDBIL ,STOR FJERNSTYRET M/LEDNING. VIRKER FINT.
BRANDBIL ,STOR FJERNSTYRET M/LEDNING. VIRKER FINT. BATTERI DÆKSEL MANGLER MEN BATTERIER SIDDER SÅ STRAMT SÅ DE FALDER IKKE UD.
BRANDBIL, STOR L. 29 CM. NR. 1686 SOM NY.
BRANDBIL, STOR L. 29 CM. NR. 1686 SOM NY. ,
Klokken 06.00 Sunday den 17. February 2019
BRANDBIL ,MATCHBOX,STOR SUPER-KING NR. K-39. NY.
BRANDBIL ,MATCHBOX,STOR SUPER-KING NR. K-39. NY. .
Klokken 01.30 Sunday den 17. February 2019
Kategori: Matchbox / Lesney
Flot lang halskæde med lava vedhæng
Flot lang halskæde med lava vedhæng Flot lang halskæde med stor rund lavasten med sølv ring. Der er dekorationer af lædersnor og småt pynt. Kæden er 2*40 cm.
Klokken 20.00 Saturday den 16. February 2019
5 Flot stemplet helark. Færøerne. Høj værdi!
5 Flot stemplet helark. Færøerne. Høj værdi! Rigtig flotte helark med stor værdi. De er helt nye og har gummi på bagsiden. FR059 FR060 FR061 FR062 FR063 Sender gerne samlet fra aktioner vundet indenfor få dage. 12kr op til 50g som b post.. 20kr op til 100g   Forsendelse til andre lande tillægges eks
Klokken 18.30 Saturday den 16. February 2019
Stor lot originale ruller DKM / Norges Bank. Høy verdi *****
Stor lot originale ruller DKM / Norges Bank. Høy verdi ***** Bilde er rullene du får. Dette er med: 1 øre 1972, 5 øre 1973, 1974 (;2stk.), 1975, 1977, 1979. 25 øre 1981, 1982 (2stk),   1 øre 1971 10 stk . i org. eske DKM- Norges Bank,   2 øre 1971 10 stk. i org. eske DKM- Norges Bank, 5 øre 1980 10 stk. i org. eske
Klokken 07.30 Saturday den 16. February 2019
Kategori: Myntruller
Læder jakke Fioretta str 48 nypris 2200kr
Læder jakke Fioretta str 48  nypris 2200kr Lækker jakke købt for stor str 48, som ny se billeder
Klokken 12.30 Tuesday den 12. February 2019
Kategori: Str. XL
OL i Beijing 2008
OL i Beijing 2008 Stor flot samlermønt 31,1 gram 999 sølv og 40 mm i diameter. Se foto.
Klokken 11.00 Sunday den 10. February 2019
Kategori: Sølv
Stor antikk skoleplansje- Slanger
Stor antikk skoleplansje- Slanger Stor antikk plansje i bra stand- noen små merker ellers langs kanten. Fin stand etter alder. Bildene er ikke bra- plansjen ser mye finere ut i virkeligheten. 61 cm x 70 cm Dybdahls Zoologiske plancher- Kristiania lithografiske Aktiebolag - H. Aschehoug &
Klokken 14.00 Friday den 8. February 2019
Kategori: Øvrig
Over 70 x Donald Pocket, Skrue Pocket selges samlet!
Over 70 x Donald Pocket, Skrue Pocket selges samlet! En variert og fin samling med diverse Disney-pockets og Mammutbøker. Pocketene varierer i tilstand. Se bilder! Noen fine, andre lest med bruksspor etc. Over 70 bøker, så sendes som Norgespakke i en stor kasse. Har også endel andre småsamlinger med blader
Klokken 12.00 Tuesday den 5. February 2019
Kategori: Samlinger