Søgeresultat for sterling sølv

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen sterling sølv indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste sterling sølv auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste sterling sølv auktioner - alle samlet ET sted.

JULESKEEN 1984 I ÆGTE FORGYLDT STERLING SØLV 925. UÅBNET.

JULESKEEN 1984 I ÆGTE FORGYLDT STERLING SØLV 925. UÅBNET. DESIGNET AF DR. MARGRETHE. LIGGER I ORIG. UÅBNET PLAST POSE.
Klokken 19.00 Tuesday den 11. December 2018
Kategori: Sølv & Guld

Sterling sølv armbånd med 9 zirkoner

Sterling sølv armbånd med 9 zirkoner 20 cm langt  Børstet sølv med zirkoner  super flot
Kategori: Armbånd - sølv

Armbånd i sterling sølv

Armbånd i sterling sølv Armbånd i sterling sølv med hjerte i zirkoner  cm 20
Klokken 08.00 Monday den 10. December 2018
Kategori: Armbånd - sølv
Sterling sølv ring med rød perle 925
Sterling sølv ring med rød perle 925 Flot sterling sølv ring med rød perle der måler 6 mm i diameter. Den måler 14 mm indvendig Men kan justeres da den ikke er lukket og stemplet 925.
Klokken 20.30 Sunday den 9. December 2018
Kategori: Ringe - sølv
Sterling sølv ring med perle 925
Sterling sølv ring med perle 925 Flot sterling sølv ring med en perle der måler 6 mm i diameter. Den måler 14 mm indvendig Men kan justeres da den ikke er lukket og stemplet 925.
Kategori: Ringe - sølv
Sterling sølv ring med zirkon 925
Sterling sølv ring med zirkon 925 Flot sterling sølv ring med zirkon. Den måler 15,9 mm (50) og med 10 zirkoner. Den er stemplet 925s og kan justeres i størrelse da den ikke er lukket.
Kategori: Ringe - sølv
925 STERLING SØLV - CHARMS
925 STERLING SØLV - CHARMS Charms med små hjerter i 925 sterling sølv.
Klokken 20.00 Sunday den 9. December 2018
Kategori: Smykke led/Charms/glaskugler
Sterling sølv ring med rød sten
Sterling sølv ring med rød sten Flot sterling sølv ring med rød sten der måler 7 x 5 mm. Den måler 16,6 (52)men kan justeres da den ikke er lukket og stemplet 925
Kategori: Ringe - sølv
Sterling sølv ring med zirkon 925 Flot sterling sølv ring med zirkon der måler 7 x 5 mm. Den måler 16,6 mm indvendig (52) og er stemplet 925
Klokken 19.30 Sunday den 9. December 2018
Kategori: Ringe - sølv
Sterling sølv ring med zirkon 925 Flot sterling sølv ring med zirkon der måler 7 mm i diameter. Den måler 16,6 mm indvendig (52) og er stemplet 925.
Kategori: Ringe - sølv