Søgeresultat for sterling sølv

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen sterling sølv indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste sterling sølv auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste sterling sølv auktioner - alle samlet ET sted.

925 STERLING SØLV - CHARMS

925 STERLING SØLV - CHARMS Charms med små hjerter i 925 sterling sølv.
Klokken 04.30 Sunday den 26. May 2019
Kategori: Smykke led/Charms/glaskugler

Erik Poul Fenster, Hellerup. øreclips af forgyldt sterling

Erik Poul Fenster, Hellerup. øreclips af forgyldt sterling Erik Poul Fenster, Hellerup. Vintage øreclips af forgyldt sterling sølv,Filigran mønster prydet med cabochonslebne turkiser. Øreclips H. 11 mm.
Klokken 19.00 Friday den 17. May 2019
Kategori: Øreringe - øvrige