Søgeresultat for sliser

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen sliser indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste sliser auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste sliser auktioner - alle samlet ET sted.

Lampe, Messing, Gammel

Lampe, Messing, Gammel Messingen kan pudses op, BEMÆRK ca 5-6 cm ved siden af tænd/sluk knappen er der skåret små sliser
Klokken 22.20 Friday den 30. August 2013
Kategori: Retro ting