Søgeresultat for powertool

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen powertool indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste powertool auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste powertool auktioner - alle samlet ET sted.

Dansk sabelbajonet M1867

Dansk sabelbajonet M1867 Bajonetten er stemplet Tr.A.153  og skeden er stemplet 1AB.383 Bajonetten har været renset af en der ikke har forstand på det, dvs. der er brugt en form for "powertool", derudover er der brugt sandpapir på klingen... Skedens dupsko er løs og de nederste s
Klokken 11.40 Thursday den 12. September 2013
Kategori: Danmark, Hæren