Søgeresultat for plet!

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen plet! indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste plet! auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste plet! auktioner - alle samlet ET sted.

ISLAND.AFA 38 MED NUMMERSTEMPEL

ISLAND.AFA 38 MED NUMMERSTEMPEL 6 aur gråbrun 1902.Mærket  er fuldtakket,med hængselsrest.Har kun en lille brun plet mod NV. BILLEDFELT ER MED PERFEKT CENTRERING ! MÆRKET ER STEMPLET MED OMVENDT NUMMERSTEMPEL : 169 SELFOSS . GODT ANTIKT  FRIMÆRKE !!
Klokken 11.00 Wednesday den 21. August 2019
Kategori: Stemplet

Blindtier A1525H ny

Blindtier A1525H ny Ny seddel vurdere selv ud fra billede(lille plet)
Klokken 07.00 Wednesday den 21. August 2019
Kategori: Danmark Sedler

Braunschweig - afa nr. 5 - ubrugt (y)

Braunschweig - afa nr.  5 - ubrugt (y) Mærket har en tynd plet
Klokken 04.00 Wednesday den 21. August 2019
Kategori: Tyske Stater