Søgeresultat for nyere

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen nyere indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste nyere auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste nyere auktioner - alle samlet ET sted.

Kristen Holbø oljemaleri

Kristen Holbø oljemaleri  42 x 52 cm (57 x 67 cm inkl ramme) Oljemaleri på lerret (festet til plate) av Kristen Holbø. Signert "K Holbø". Nyere treramme. Maleriet kan sendes over hele landet for kun kr 149. Kan og leveres fritt innenfor Oslo/omegn etter avtale .     Om kunstneren:
Klokken 04.00 Tuesday den 17. September 2019
Kategori: Oljemalerier

Tyske Rige, BRD, DDR + flere andre østlande

Tyske Rige, BRD, DDR + flere andre østlande Godt album på 32 sider fyldt med mærker. 3 sider Tyske Rige og resten af siderne er nyere. BRD, DDR, Ungarn, Rumænien, Tjekkeslovakiet og Indonesien (mm). Mange hundrede mærker. (Bog181)
Klokken 23.30 Sunday den 15. September 2019
Kategori: Tyske Rige

Danmark/Norge. Lagermappe med nyere mærker 2003-2005

Danmark/Norge. Lagermappe med nyere mærker 2003-2005 Danmark, 5 sider fra perioden 2003-2005. Norge 7 sider også med nyere mærker + ældre.
Klokken 11.00 Sunday den 15. September 2019
Grønland. 250 FDC m.m.
Grønland. 250 FDC m.m. Udmærket lot. Ca. 250 FDC, kort m.m. Enkelte nyere frem til 1989, men ellers flest fra 70'erne. Enkelte bedre imellem. Der findes også lidt fireblokke imellem. (kohbks)
Klokken 23.30 Saturday den 14. September 2019
Kategori: Førstedagskuverter