Søgeresultat for märket

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen märket indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste märket auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste märket auktioner - alle samlet ET sted.

Afa 29

Afa 29 Mærket er med lim men mangler lidt efter hængsel, derfor ikke postfrisk. Afaværdi 500,-kr.
Klokken 20.00 Monday den 18. February 2019
Kategori: Postfrisk/Hængslet

Afa 36w

Afa 36w Varianten er farveløs plet på S i postfrim. Mærket er med fuld lim og hængselrest. Afaværdi er 400,-kr.
Kategori: Varianter og fejl

Afa 35z

Afa 35z Mærket er med fuld lim og hængselrest. Varianten er åbent nul i venstre side. Afaværdi 700,-kr.
Kategori: Varianter og fejl
Afa 31y
Afa 31y Mærket er uden lim og ingen hægselrest. Afaværdi er 1600,-kr.
Kategori: Postfrisk/Hængslet
Afa 31
Afa 31 Mærket er med fuld lim men en mindre hængselrest derfor kun en afaværdi på 1100,-kr. 1 takning mangler i nedre østlig hjørne.
Kategori: Postfrisk/Hængslet
Afa 28
Afa 28 Mærket er ustemplet og uden lim Afaværdi 850,-kr.
Kategori: Postfrisk/Hængslet
Afa 20 ustemplet
Afa 20 ustemplet Mærket mangler tak i nedre venstre hjørne. Afaværdi 2500,-kr. derfor lav startpris.
Kategori: Postfrisk/Hængslet
Afa 31B postfrisk
Afa 31B postfrisk Mærket er postfrisk og alle takninger intakte.Flot mærke. Afaværdi 1600,-kr.
Kategori: Postfrisk/Hængslet
Afa 34x
Afa 34x Skarpt bøjet fane på højre 5-tal. Afaværdi 1200,-kr. Mærket er med fuld lim og meget lille hængselrest, derfor ikke postfrisk--øv for det.
Kategori: Varianter og fejl
Afa 7***minimunværdi 650,-kr.
Afa 7***minimunværdi 650,-kr. Mærket er flot brunt og ikke mat. Det er tætklippet i nedreøstlig side
Klokken 11.30 Monday den 18. February 2019
Kategori: Postfrisk/Hængslet
Afa 5 Ia**afaværdi 3200,-kr.
Afa 5 Ia**afaværdi 3200,-kr. Mærket er tætklippet i øst og med afstumpet fod på NNV-merkurstav.Derfor en afaværdi på 3200,-kr.
Kategori: Postfrisk/Hængslet
Afa 4/ afa 4æ
Afa 4/ afa 4æ Mærket er fuldrandet men lidt tæt i vest. Mærket er flot til trods for en svag fold i nedre del af mærket.Mærket er efter min overbevisning en retouchering af øvre venstre trekantfelt og vil være afa-sat til 6000,-kr. Vurdér det og er det ikke så det afav
Kategori: Postfrisk/Hængslet
Afa 158x postfrisk
Afa 158x postfrisk Varianten er " farveplet bag øjet". Mærket er postfrisk in intakte takninger. Afaværdi er 800,-kr.
Klokken 21.01 Sunday den 17. February 2019
Kategori: Varianter og fejl
Afa 144y
Afa 144y Varianten er " Brud på venstre vinge". Mærket med fuld lim og meget lille hængselrest. Afaværdi er 850,-kr.
Kategori: Varianter og fejl
Afa 118z postfrisk
Afa 118z postfrisk Varinaten er " Midterstreg i E sammenhængende med nederste streg". Mærket postfrisk. Afaværdi er 600,-kr.
Kategori: Varianter og fejl
Afa 113y
Afa 113y Varianten er " spids fodstreg på 2 i 1920" Mærket er med fuld limmen spor efter hængsel men ingen rest. Afaværdi er 1900,-kr.
Kategori: Varianter og fejl
Afa 84y
Afa 84y Varianten er " farveløs trekant i venstre side udfor 80". Mærket er med fuld lim men meget lille hængselrest. Afaværdi er 600,-kr.
Kategori: Varianter og fejl
Boxershorts - EL FUEGO
Boxershorts - EL FUEGO Mindre og større varepartier af undertøj sælges (se alle mine annoncer). Mærket EL FUEGO Boxershorts - i 2 størrelser: S/M: farverne rød, sort, turkis, hvid L/XL: farverne hvid og turkis PRISER: 1 bud = 100 stk : 2500kr. (20 kr. pr. stk ex moms) 2 bud = 2
Klokken 21.00 Saturday den 16. February 2019
Kategori: 100+ varer pr. bud