Søgeresultat for lumia

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen lumia indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste lumia auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste lumia auktioner - alle samlet ET sted.

Nokia Lumia 1520 SORT Silicon Case + folie - FRI FRAGT

Nokia Lumia 1520 SORT Silicon Case + folie - FRI FRAGT SORT Silicon Case til Nokia Lumia 1520, S-line design + 1 stk folie Et silicon case/etui er ideel hvis du vil beskytte din telefon. Undgå ridser og lignende. Blødt silicon / gummi etui af TPU & TSI materiale (S-line design antigrip) der beskytter din tele
Klokken 00.00 Monday den 16. September 2019

Nokia Lumia 1320 SORT Silicon Case + folie - FRI FRAGT

Nokia Lumia 1320 SORT Silicon Case + folie - FRI FRAGT SORT Silicon Case til Nokia Lumia 1320, S-line design + 1 stk folie Et silicon case/etui er ideel hvis du vil beskytte din telefon. Undgå ridser og lignende. Blødt silicon / gummi etui af TPU & TSI materiale (S-line design antigrip) der beskytter din tele

Nokia ORIG AC-20E lader 6500c E63, Lumia 635, Lumia 1020 etc

Nokia ORIG AC-20E lader 6500c E63, Lumia 635, Lumia 1020 etc Nokia/Microsoft original lader, AC-20E Let og kompakt lader.    CE-Godkendt    INPUT: 100 - 240V - 50-60 Hz 0.2mA - OUTPUT: 5.0V / 550mA.      Passar til alle typer af batterier.    Micro USB v2.0 kontakt. Passer til følgende Nokia telefoner:      105, 10
Klokken 02.00 Sunday den 15. September 2019