Søgeresultat for luft

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen luft indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste luft auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste luft auktioner - alle samlet ET sted.

Nikolai Ulfsten oljemaleri fra Ogna malt 1882

Nikolai Ulfsten oljemaleri fra Ogna malt 1882 "Ogna" 1882 34 x 62 cm 49 x 77 cm inkl ramme Oljemaleri på lerret festet til plate. Signert, stedsbestemt og datert "N Ulfsten, Ogna, 82". Ny eksklusiv innramming. Maleriet har noen ujevnheter da det over tiden har oppstått luft mellom lerretet og platen.
Klokken 18.00 Sunday den 21. April 2019
Kategori: Oljemalerier

Kjell Fjalsett - Alt Har Sin Tid CD 2007 Frisk Luft

Kjell Fjalsett - Alt Har Sin Tid CD 2007 Frisk Luft CD: Excellent+ tilstand Sleeve/booklet: Excellent tilstand Tilstandsgradering: F (Fair) - meget ripete, kan hakke G (good) - ripete, men ikke like mange eller like dype riper, skal ikke hakke VG (Very Good) - normalt brukt EX (Excellent) - pen NM (Near Mi
Klokken 14.30 Sunday den 21. April 2019
Kategori: Norsk