Søgeresultat for lænke

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen lænke indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste lænke auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste lænke auktioner - alle samlet ET sted.

Flot Skagen dame ur

Flot Skagen dame ur Flot Skagen ur med lænke af guld og sølv. Uret har været brug dagligt og fremstår med almindelige brugsspor. Ingen alvorlige skader. Trænger til nyt batteri. Lænken er 17,5 cm uden låsen. Ekstra led på 1,5 cm medfølger. Der er slidt lidt guld af midt på n
Klokken 09.00 Monday den 16. September 2019
Kategori: Skagen