Søgeresultat for låsemekanismen

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen låsemekanismen indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste låsemekanismen auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste låsemekanismen auktioner - alle samlet ET sted.

Tekno - Volvo sættevogn - Lama bomuldsfabrik

Tekno - Volvo sættevogn - Lama bomuldsfabrik Gammel Tekno Volvo sættevogn fra bomuldsfabrikken Lama. Med de gamle pladehjul. Pæn trækker med begge forlygter og pæne ruder. Sættevogn med begge låger; dog mangler låsemekanismen. Har fået et mindre hak i taget; se billeder. Med brugsspor, som det fremg
Klokken 16.50 Sunday den 6. April 2014
Kategori: Biler

Danmark Leuchtturm 1851 - 2009 i to album

Danmark Leuchtturm 1851 - 2009 i to album To album med sider med klemlommer fra 1851 (start) til og med 2009. Alle klemlommer er intakte. Albummene er lidt defekte/løse i låsemekanismen, men de kan sagtens bruges alligevel. Siderne er generelt i god stand uden misfarvninger eller lignende. På nog
Klokken 15.31 Sunday den 16. March 2014
Kategori: Albums & Tilbehør

Mahogni vindue

mahogni vindue topstyret og tophængt vindue fra oktober 2009. Virkelig flot har en lille revne på ca. 1 mm. bredde i bundstykket ved siden af låsemekanismen  længde ca. 8 cm. Mål b mm 2028 h mm 1188
Klokken 18.50 Monday den 15. July 2013
Kategori: Vinduer