Søgeresultat for kvalitet…

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen kvalitet… indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste kvalitet… auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste kvalitet… auktioner - alle samlet ET sted.

1958. 2 kr. sølv. Margrethe 18 år.

1958. 2 kr. sølv. Margrethe 18 år. Se kvalitet på scans. (ms42)
Klokken 19.00 Monday den 21. January 2019
Kategori: DK erindrings- og temamønter

Bundespost 1952. 5 bedre mærker

Bundespost 1952. 5 bedre mærker Se scan for kvalitet (638)
Klokken 18.30 Monday den 21. January 2019
Kategori: Bundesrepublikken

Bundespost 1951. "Hilfer der Meschheit"

Bundespost 1951. Se scan for kvalitet (637)
Kategori: Bundesrepublikken
Bundespost. 1959. Miniark "Beethoven"
Bundespost. 1959. Miniark Se scan for kvalitet (s2)
Klokken 02.30 Monday den 21. January 2019
Kategori: Bundesrepublikken
Bundespost. 1952-1955. 20 bedre mærker
Bundespost. 1952-1955. 20 bedre mærker Se scan for kvalitet (642)
Klokken 01.30 Monday den 21. January 2019
Kategori: Bundesrepublikken
Bundespost. 1953. "Ifraba"
Bundespost. 1953. Se scan for kvalitet (641)
Kategori: Bundesrepublikken
Bundespost 1953. Messe Munchen
Bundespost 1953. Messe Munchen Se scan for kvalitet (640)
Kategori: Bundesrepublikken
Bundespost. 1952. "Hilfer der Menschheit"
Bundespost. 1952. Se scan for kvalitet (639)
Kategori: Bundesrepublikken
Danmark. 8 øre, 1875. Afa 25, 25a, 25b
Danmark. 8 øre, 1875. Afa 25, 25a, 25b Se scan for kvalitet (605)
Klokken 22.30 Sunday den 20. January 2019
Kategori: Stemplet
Danmark. 4 sk, 1870. Afa 18
Danmark. 4 sk, 1870. Afa 18 Se scan for kvalitet (602)
Kategori: Stemplet
Brandani Gourmet vinkasse i skind med 4 stk tilbehør
Brandani Gourmet vinkasse i skind med 4 stk tilbehør Meget flot kasse i skind til en flaske vin samt fire stk tilbehør til vin. Meget elegant og super kvalitet. Aldrig brugt.
Klokken 22.00 Sunday den 20. January 2019
4 kort med blomstermotiv - av ulik kvalitet og stempling
4 kort med blomstermotiv - av ulik kvalitet og stempling Se bildet Se flere gjenstander fra denne selgeren
Klokken 21.30 Sunday den 20. January 2019
Kategori: Gratulasjonskort
BLOMSTRET SKULDERVESKE
BLOMSTRET  SKULDERVESKE Skulderveske i canvas og  ekteskinn.  Veldig god kvalitet.  Mål:  28 x 43 x 11 cm   Farge: Off-Hvit/ Brun *** Betaling : Forskuddsbetaling/Privat Oppgjør      ***Levering og Frakt: Kjøper betaler frakt. Varen sendes så fort når innbetalingen er allerede
Kategori: Hånd-/ skuldervesker
Etterligning av Cabas
Etterligning av Cabas Håndveske i imitert skinn/ syntetisk  av god kvalitet.  Skulderrem følger med.  Mål:  20 x 29.5 x 12 cm   Farge: Blå *** Betaling : Forskuddsbetaling/Privat Oppgjør      ***Levering og Frakt: Kjøper betaler frakt. Varen sendes så fort når innbetalingen e
Etterligning av Cabas
Etterligning av Cabas Håndveske i imitert skinn/ syntetisk  av god kvalitet.  Skulderrem følger med.  Mål:  20 x 29.5 x 12 cm   Farge: Oransje *** Betaling : Forskuddsbetaling/Privat Oppgjør      ***Levering og Frakt: Kjøper betaler frakt. Varen sendes så fort når innbetaling
Etterligning av Cabas
Etterligning av Cabas Håndveske i imitert skinn/ syntetisk  av god kvalitet. Skulderrem følger med. Mål: 20 x 29.5 x 12 cm  Farge: Svart *** Betaling : Forskuddsbetaling/Privat Oppgjør      ***Levering og Frakt: Kjøper betaler frakt. Varen sendes så fort når innbetalingen er
20 KRONE 1991 2014 2017 GULDBRYLLUP NÆSTEN I UCIRKULERET KV
20 KRONE 1991 2014 2017 GULDBRYLLUP  NÆSTEN I UCIRKULERET KV 20 KRONE 1991, 2014,  2017  GULDBRYLLUP   NÆSTEN I UCIRKULERET KVALITET 3 Stk! 2017 Guldbryllup er Unc. kommer fra rullen.
Kategori: DK efter 1989 - 20 krone
Etterligning av Cabas
Etterligning av Cabas Håndveske i imitert skinn/ syntetisk  av god kvalitet. Skulderrem følger med. Mål: 20 x 29.5 x 12 cm  Farge: Grønn   *** Betaling : Forskuddsbetaling/Privat Oppgjør      ***Levering og Frakt: Kjøper betaler frakt. Varen sendes så fort når innbetaling
Klokken 21.00 Sunday den 20. January 2019
USA 5 $ 1853 The Cochituate Bank
USA 5 $ 1853 The Cochituate Bank Meget pen og vanskelig i denne kvalitet Massachusets,Boston Blå "Five" Se flere gjenstander fra denne selgeren
Klokken 20.00 Sunday den 20. January 2019
Kategori: Sør/Mellom- Amerika
USA 5 $ 1853 The Cochituate Bank Meget pen og vanskelig i denne kvalitet Massachusetts,Boston Rød "Five" Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Sør/Mellom- Amerika
★★ KRIGSSKADETRYGDEN i KARASJOK, STORTINGSMANN BROCK 1947
★★ KRIGSSKADETRYGDEN i KARASJOK, STORTINGSMANN BROCK 1947 Topp UVANLIG SAK. BRUKT. POSTKORT. LUX Stemplet KARASJOK 1950 . UTGIVER: Enerett: Ingen utgiver.  No ..... Noen Brett og hjørne brett, Ellers BRA til GOD KVALITET !!! Se alle Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Finnmark
★★ HAMMERFEST ★★ STPL 1954. ★★
★★ HAMMERFEST ★★ STPL 1954. ★★ BRA SAK. BRUKT. POSTKORT. Stemplet HAMMERFEST 1954 . UTGIVER: Mittet. No 16 . GOD KVALITET !!! Se alle Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Finnmark
★★ BOGØYNES. WIDERØE`S FLYVESELSKAP. STPL BOGØYNES 1965 ★★
★★ BOGØYNES. WIDERØE`S FLYVESELSKAP. STPL BOGØYNES 1965 ★★ Bra SAK. BRUKT. POSTKORT. Stemplet BOGØYNES 1965 . UTGIVER: Enerett: WIDERØE`S FLYVESELSKAP.  No N 122998. To Nålehull, Ellers GOD KVALITET !!! Se alle Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Finnmark
★★ LOTT 8 STK KIRKE, KIRKER & INTERIØR ★★
★★ LOTT 8 STK KIRKE, KIRKER & INTERIØR ★★ Bra SAK. LOTT 8 STK KIRKER & INTERIØR. BRUKT / UBRUKT. POSTKORT. UTGIVER: Diverse Utgiver.  No ....  GOD KVALITET !!! Se alle Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Kirker
Danmark lot 4 stk. 10 kroner 1939 N,O,P se beskrivelse
Danmark lot 4 stk. 10 kroner 1939 N,O,P se beskrivelse forskjellige underskrifter på alle svak kvalitet Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Danmark
★★ STOR LOTT 50 STK NIDAROSDOMEN TRONDHEIM, KIRKE & INTERIØR
★★ STOR LOTT 50 STK NIDAROSDOMEN TRONDHEIM, KIRKE & INTERIØR Bra SPESIAL SAK. LOTT 50 STK NIDAROSDOMEN KIRKE TRONDHEIM & INTERIØR. BRUKT / UBRUKT. POSTKORT. UTGIVER: Diverse Utgiver.  No ....  GOD KVALITET !!! Se alle Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Kirker
10 Kroner 2015 Fridtjof Nansen
10 Kroner 2015 Fridtjof Nansen 10 Kroner 2015 Fridtjof Nansen, privatutgivelse. Sjelden Testseddel/Prøveseddel hvor den kun ble utgitt ca 600 eksemplarer av, dette er nr 547 Seddelen har vannmerke og UV segl av mjølner, hammeren til Tor Seddelen er i topp kvalitet, se bilder for vurder
Kategori: 10 kroner
★★ BORKENES STPL 1952 ★★
★★ BORKENES STPL 1952 ★★ Bra SAK. BRUKT. POSTKORT. Stemplet BOGØYNES 1952 . UTGIVER: Enerett: HARSTAD.  No 2 X1. GOD KVALITET !!! Se alle Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Troms
★★ BORKENES. LUX STPL 1952 ★★
★★ BORKENES. LUX STPL 1952 ★★ Bra SAK. BRUKT. POSTKORT. Stemplet BORKENES 1952 . UTGIVER: Enerett: Harstad.  No .... GOD KVALITET !!! Se alle Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Troms
★★ FERGEN M/S HARDANGERFJORD ★★ L
★★ FERGEN M/S HARDANGERFJORD ★★ L Bra SAK. UBRUKT. POSTKORT. UTGIVER: Enerett: LÖYNING Odda.  No 148 - 52. GOD KVALITET !!! Se alle Scan!!! Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Maritimt
★★ SANDNESSJØEN 1956 ★★
★★ SANDNESSJØEN 1956 ★★ Bra SAK. BRUKT. POSTKORT 1956 . UTGIVER: Enerett: Mittet.  No 2813 / 3. GOD KVALITET !!! Se alle Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Nordland
★★ STAMSUND STPL 1953 ★★
★★ STAMSUND STPL 1953 ★★ Bra SAK. BRUKT. POSTKORT. Stemplet STAMSUND 1953 . UTGIVER: Enerett: HARSTAD.  No 12. W 51. GOD KVALITET !!! Se alle Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Nordland
★★HAMMERFEST FLYFOTO WIDERØE `S ★★
★★HAMMERFEST  FLYFOTO WIDERØE `S ★★ Bra SAK. UBRUKT. POSTKORT . UTGIVER: Enerett: WIDERØE`S Flyveselskap A/S.  No 45942. GOD KVALITET !!! Se alle Scan!!! Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Finnmark
Luksus ure Mænd Silica Sport Dato
Luksus ure Mænd Silica Sport Dato XINEW luksus ure Mænd Silica Sport Dato analog kvarts ur Vandtæt Relogio Masculino Mand ur 2018  [picture1] You bid the item in photo #1  Du satser artikel i foto # 1  funktion : 100% helt nye og høj kvalitet. Størrelse: 1 Køn: Herre Stil: Casual Bev
Kategori: Øvrig
★★ FRIDTJOF NANSEN SEND 1911 ★★ MALERI ★★
★★ FRIDTJOF NANSEN SEND 1911 ★★ MALERI ★★ BRUKT. Eneret National ....... Ett gjennom Brett på midten av postkortet, Ellers GOD KVALITET !!! Se Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Svalbard/polar
★★ STAVANGER TORVET ★★
★★ STAVANGER TORVET ★★ Bra Sak:  Postkort . UBRUKT.  Enerett: Mittet. No S315.  GOD KVALITET !!! Se Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Klokken 19.30 Sunday den 20. January 2019
Kategori: Rogaland
★★ STAVANGER TORVET & JERNBANE VOGNER ★★
★★ STAVANGER TORVET  & JERNBANE VOGNER ★★ Bra Sak:  Postkort . UBRUKT.  Enerett: Mittet. No S335.  GOD KVALITET !!! Se Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Rogaland
★★ PARK HOTEL LILAND, VOSS. STPL 1966 ★★ FORD ZODIAC
★★ PARK HOTEL LILAND, VOSS. STPL 1966 ★★ FORD ZODIAC Bra Sak:  Postkort . BRUKT, Stemplet VOSS 1966.  Enerett: Normann. No 11 - 54 - 66.  GOD KVALITET !!! Se Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Voss
★★ LOTT 10 POSTKORT NORD NORGE. ★★
★★ LOTT 10 POSTKORT NORD NORGE. ★★ Bra Sak ! LOTT 10 POSTKORT NORD NORGE.  BRUKT / UBRUKT postkort. Utgiver: Enerett: DIVERSE Utgivere . No .... BRA til GOD KVALITET !!! Se Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Samlinger/lotter
★★ Fra LILLEHAMMER - MESNAFOSSEN med BROEN. STPL 1904 ★★
★★ Fra LILLEHAMMER - MESNAFOSSEN med BROEN. STPL 1904 ★★ Bra Sak! BRUKT Småformat postkort. Stemplet NORDBANERNES PXP 1904. Utgiver: Enerett : N. K.. No 847.  MEGET GOD KVALITET !!! Se Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Lillehammer
★★ SJUSJØEN pr. LILLEHAMMER. ★★
★★ SJUSJØEN pr. LILLEHAMMER. ★★ Bra Sak! UBRUKT Småformat postkort. . Utgiver: Enerett : D. Stribolts. No ....  MEGET GOD KVALITET !!! Se Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Lillehammer
★★ LILLEHAMMER STORHØLEN. ★★
★★ LILLEHAMMER STORHØLEN. ★★ Bra Sak! UBRUKT Småformat postkort. Utgiver: Enerett : H. Salvesen. No 8.  MEGET GOD KVALITET !!! Se Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Lillehammer
★★ SKREFSRUD ved LILLEHAMMER. ★★
★★ SKREFSRUD ved LILLEHAMMER. ★★ Bra Sak! UBRUKT Småformat postkort. Utgiver: Enerett : N. K.. No 3383.  MEGET GOD KVALITET !!! Se Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Lillehammer
★★ LOTT 21 POSTKORT NORD NORGE. ★★
★★ LOTT 21 POSTKORT NORD NORGE. ★★ Bra Sak ! LOTT 21 POSTKORT NORD NORGE.  BRUKT / UBRUKT postkort. Utgiver: Enerett: DIVERSE Utgivere . No ....  GOD KVALITET !!! Se Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Samlinger/lotter
★★ LILLEHAMMER fra MESNAFOSSENE. STPL 1932 ★★
★★ LILLEHAMMER fra MESNAFOSSENE. STPL 1932 ★★ Bra Sak! BRUKT Småformat postkort. Stemplet LILLEHAMMER 1932. Utgiver: Enerett : Normann. No 10022.  MEGET GOD KVALITET !!! Se Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Lillehammer
★★ UTSIKT ved HUNDERFOSSEN. LILLEHAMMER. STPL 1927 ★★
★★ UTSIKT ved HUNDERFOSSEN. LILLEHAMMER. STPL 1927 ★★ Bra Sak! BRUKT Småformat postkort. Stemplet LILLEHAMMER 1927. Utgiver: Enerett : Norman, Hamer. No 1926.  MEGET GOD KVALITET !!! Se Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Lillehammer
★★ MESNAFOSSEN - SYVFALDENE. LILLEHAMMER ★★
★★ MESNAFOSSEN - SYVFALDENE. LILLEHAMMER ★★ Bra Sak! UBRUKT Småformat postkort. Utgiver: Enerett : Narvesens Kioskkopagni. No ....  MEGET GOD KVALITET !!! Se Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Lillehammer
★★ HELVEDESFOSSEN MESNA LILLEHAMMER. STPL 1914 ★★
★★ HELVEDESFOSSEN MESNA LILLEHAMMER. STPL 1914 ★★ Bra Sak! KOLORERT. BRUKT Småformat postkort. Stemplet LILLEHAMMER 1914. Utgiver: Enerett : W. Knudtzon. No 212.  MEGET GOD KVALITET !!! Se Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Lillehammer
★★ HELVEDESFALDET MESNAFOSSEN LILLEHAMMER. STPL 1909 ★★
★★ HELVEDESFALDET MESNAFOSSEN LILLEHAMMER. STPL 1909 ★★ Bra Sak! BRUKT Småformat postkort. Stemplet LILLEHAMMER 1909. Utgiver: Enerett : N. K. . No 212.  MEGET GOD KVALITET !!! Se Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Lillehammer
★★ LILLEHAMMER. Krig, sensur (GRANSKET av KRIGSENSUREN) 1940
★★ LILLEHAMMER. Krig, sensur (GRANSKET av KRIGSENSUREN) 1940 Topp Sak! Uvanlig med Krig sensur 1940 postkort BRUKT Småformat postkort. . Utgiver: Enerett : Hans Fougnerseid ??. No 54.  Ett Hjørne brett Ellers MEGET GOD KVALITET !!! Se Scan!!!   Se flere gjenstander fra denne selgeren
Kategori: Lillehammer