Søgeresultat for kinésisk

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen kinésisk indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste kinésisk auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste kinésisk auktioner - alle samlet ET sted.

Flot medalje. Kinesisk Tiger. 40mm. Ny i Kapsel. Se tekst

Flot medalje. Kinesisk Tiger. 40mm. Ny i Kapsel. Se tekst Er nærmest som sølv i overfladen!  Sendes gerne sammen med andre af mine aktioner for at spare porto. 12kr op til 50g. 20kr op til 100g.                  Forsendelse til andre lande tillægges ekstra porto!
Klokken 08.00 Wednesday den 16. October 2019
Kategori: Udenlandske medaljer

Flot medalje. Kinesisk Tiger. 40mm. Ny i Kapsel. Se tekst Billede gør ikke medaljen ret, den er nærmest som sølv i overfladen, rigtig flot.! Møntkapsel kan have nogle ridser. Sendes gerne sammen med andre af mine aktioner for at spare porto. 12kr op til 50g. 20kr op til 100g.                   Forsendelse til an

Flot medalje. Kinesisk Abe. 40mm. Ny i Kapsel. Se tekst

Flot medalje. Kinesisk Abe. 40mm. Ny i Kapsel. Se tekst Billede gør ikke medaljen ret, den er nærmest som sølv i overfladen, rigtig flot.! Møntkapsel kan have nogle ridser. Sendes gerne sammen med andre af mine aktioner for at spare porto. 12kr op til 50g. 20kr op til 100g.                   Forsendelse til an
Klokken 23.30 Tuesday den 15. October 2019
Flot Blank/Gylden Kinesisk 40mm Medalje. Panda! + møntkapsel
Flot Blank/Gylden Kinesisk 40mm Medalje. Panda! + møntkapsel Billedet er ikke så godt og gør ikke medaljen ret, den er meget pænere i virkeligheden, helt ny og ikke slidt overhovedet. Incl møntkapsel Sendes gerne samlet med andre af mine aktioner for at spare porto. Alm brev  20kr op til 100g. Op til 250g 30kr. For
Klokken 23.00 Tuesday den 15. October 2019
KINA BANKFRISK 100 YUAN, 2015 UNC
KINA  BANKFRISK 100 YUAN, 2015 UNC Direkte fra Shanghais kinesisk bank.
Klokken 22.30 Tuesday den 15. October 2019
Kategori: Asien, Australien og Oceanien Sedler