Søgeresultat for kabaretfad

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen kabaretfad indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste kabaretfad auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste kabaretfad auktioner - alle samlet ET sted.

Stort forsølvet kabaretfad 34 cm vægt 760 gram stemplet Cohr

Stort forsølvet kabaretfad 34 cm vægt 760 gram stemplet Cohr Stort forsølvet kabaretfad 34 cm vægt 760 gram stemplet Cohr Denmark - kun brugt et par gange, ligger i den originale tilhørende æske fra guldsmeden.
Klokken 11.10 Wednesday den 25. February 2015

Lot af mågestel

lot af mågestel lot af mågestel med guld alt i fin stand 1 kabaretfad nr.221 1 lille skål nr.194  1 bølget skål 1 bladformet fad
Klokken 12.00 Monday den 8. April 2013
Kategori: B&G Spise - og kaffestel