Søgeresultat for hele

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen hele indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste hele auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste hele auktioner - alle samlet ET sted.

Kristen Holbø oljemaleri

Kristen Holbø oljemaleri  42 x 52 cm (57 x 67 cm inkl ramme) Oljemaleri på lerret (festet til plate) av Kristen Holbø. Signert "K Holbø". Nyere treramme. Maleriet kan sendes over hele landet for kun kr 149. Kan og leveres fritt innenfor Oslo/omegn etter avtale .     Om kunstneren:
Klokken 21.00 Wednesday den 16. October 2019
Kategori: Oljemalerier

Hotel Cæsar DVD (5 DVDer) Hele sesong 1

Hotel Cæsar DVD (5 DVDer) Hele sesong 1 DVDer: Mint tilstand Cover:  Excellent tilstand Tilstandsgradering: F (Fair) - meget ripete, kan hakke G (good) - ripete, men ikke like mange eller like dype riper, skal ikke hakke VG (Very Good) - normalt brukt EX (Excellent) - pen NM (Near Mint) - som n
Klokken 20.30 Wednesday den 16. October 2019
Kategori: Norsk

Badegjestene - Sommer Hele Året CD 1999

Badegjestene - Sommer Hele Året CD 1999 CD: Excellent tilstand Sleeve/booklet: Near Mint- tilstand Tilstandsgradering: F (Fair) - meget ripete, kan hakke G (good) - ripete, men ikke like mange eller like dype riper, skal ikke hakke VG (Very Good) - normalt brukt EX (Excellent) - pen NM (Near Mi
Klokken 19.30 Wednesday den 16. October 2019
Kategori: Norsk
Ålandsposten Filateli. 1997-2007. Flere hele årgange.
Ålandsposten Filateli. 1997-2007. Flere hele årgange. Ålandsposten er det Ålandske postvæsens kvartalsblad, der bliver sendt til abonnenter. Det er hæfter med masser af informationer om de Ålandske frimærker. Der udkommer 4 blade om året og her finder du flere hele årgange. 2000-2001-2002-2003 og 2004 er hel
Klokken 19.00 Wednesday den 16. October 2019
Kategori: Åland
Helark. Portomærke 1934, 2 øre. Ubøjet og fejlfri
Helark. Portomærke 1934, 2 øre. Ubøjet og fejlfri Flot helark. Min scanner kunne ikke scanne hele arket ind, men det er ubøjet og fejlfri. Dataark medfølger.
Kategori: Portomærker
Hele verden. 20.000 mærker. = 1.000 gram. Mange billedmrk.
Hele verden. 20.000 mærker. = 1.000 gram. Mange billedmrk. Hele verden. 20.000 mærker. = 1.000 gram. Mange billedmrk.
Klokken 17.30 Wednesday den 16. October 2019
Kategori: Store blandede partier
HELE ARK POSTFRISK 1805 AFA 335 100 Stk! Nr. 4771
HELE ARK POSTFRISK 1805 AFA 335 100 Stk! Nr. 4771 HELE ARK POSTFRISK 1805 AFA 335 100 Stk! Nr. 4771
Klokken 13.00 Wednesday den 16. October 2019
Kategori: Frimærkehæfter
HELE ARK POSTFRISK L089 AFA 458 10 JUNI 1967 50 Stk!
HELE ARK POSTFRISK L089 AFA 458 10 JUNI 1967 50 Stk! HELE ARK POSTFRISK L089 AFA 458 10 JUNI 1967 50 Stk! Nr. 67614
Klokken 22.30 Tuesday den 15. October 2019
Kategori: Frimærkehæfter
2 x HELE ARK POSTFRISK 1699 i RÆKKEN AFA 196 Nr. 5735 + 5736
2 x HELE ARK POSTFRISK 1699 i RÆKKEN AFA 196 Nr. 5735 + 5736 2 x HELE ARK POSTFRISK 1699 i RÆKKEN AFA 196 Nr. 5735 + 5736 200 Stk i alt.
Klokken 21.30 Tuesday den 15. October 2019
Kategori: Frimærkehæfter
HELE ARK POSTFRISK 1804 AFA 410 GEORG CARSTENSEN TIVOLI 1962
HELE ARK POSTFRISK 1804 AFA 410 GEORG CARSTENSEN TIVOLI 1962 HELE ARK POSTFRISK 1804 AFA 410 GEORG CARSTENSEN TIVOLI 1962 50 Stk!
Kategori: Frimærkehæfter
Lang kjole fra Studio str 42/44
Lang kjole fra Studio str 42/44 lot lang sort kjole. Den er lige op og ned med et palliet bånd hele vejen rundt ca 20 cm fra neden. Lynlås på ryggen og slids forneden.
Klokken 19.30 Tuesday den 15. October 2019
Kategori: Kjoler & Nederdele
Smart vest str 42
Smart vest str 42 Brun vest af strik påsat "læder" og med ternet for. "Pels" hele vejen rundt lang kanten. Super smart.
Flot ramme med 3 billeder/kort af Bruce Lee.
flot ramme med 3 billeder/kort af Bruce Lee. enten er det foto ellers er det postkort. Ca 46 X 25 CM Skal hænges på væggen Med forbehold for fejl/mangler og defekter. Der vil komme en del figurer og billeder i ramme og andet merchandise til salg. Det hele kommer fra en hjemme biograf i brønshøj. kan
Klokken 18.00 Monday den 14. October 2019
Kategori: Film merchandise
Flot ramme. med 3 billeder/kort fra ringenes herre
Flot ramme. med 3 billeder/kort fra ringenes herre enten er det foto ellers er det postkort. Ca 46 X 25 CM Skal hænges på væggen Med forbehold for fejl/mangler og defekter. Der vil komme en del figurer og billeder i ramme og andet merchandise til salg. Det hele kommer fra en hjemme biograf i brønshøj. kan
Kategori: Film merchandise
Flot ramme med 3 postkort fra Starwars.
Flot ramme med 3 postkort fra Starwars. Ca 46 X 25 CM Skal hænges på væggen Med forbehold for fejl/mangler og defekter. Der vil komme en del figurer og billeder i ramme og andet merchandise til salg. Det hele kommer fra en hjemme biograf i brønshøj. kan afhentes i KBH V.
Kategori: Film merchandise
Flot Indianer høvding i polystone. fra Agora gifthouse Swede
Flot Indianer høvding i polystone. fra Agora gifthouse Swede Den vejer lidt over 500 gram.  18 X 10 CM. Flot stand. Der vil komme en del figurer og billeder i ramme og andet merchandise til salg. Det hele kommer fra en hjemme biograf i brønshøj. kan afhentes i KBH V.
Kategori: Film merchandise
Foto af Jack Nicholson i aluramme.
Foto af Jack Nicholson i aluramme. Fotobillederne er mest Fujipapir eller Kodak. Ca 11 X 16 CM Skal hænges på væggen Med forbehold for fejl/mangler og defekter. Der vil komme en del figurer og billeder i ramme og andet merchandise til salg. Det hele kommer fra en hjemme biograf i brønshøj.
Klokken 17.00 Monday den 14. October 2019
Kategori: Film merchandise
Foto af Tom cruise og Poul Newmann i alu ramme.
Foto af Tom cruise og Poul Newmann i alu ramme. Fotobillederne er mest Fujipapir eller Kodak. Ca 11 X 16 CM Skal hænges på væggen Med forbehold for fejl/mangler og defekter. Der vil komme en del figurer og billeder i ramme og andet merchandise til salg. Det hele kommer fra en hjemme biograf i brønshøj.
Klokken 16.30 Monday den 14. October 2019
Kategori: Film merchandise
Foto af Anthony Hopkins i alu ramme.
Foto af Anthony Hopkins i alu ramme. Fotobillederne er mest Fujipapir eller Kodak. Ca 11 X 16 CM Skal hænges på væggen Med forbehold for fejl/mangler og defekter. Der vil komme en del figurer og billeder i ramme og andet merchandise til salg. Det hele kommer fra en hjemme biograf i brønshøj.
Kategori: Film merchandise
U-LANDS HJÆLPEN 1962 HELE ARK POSTFRISK 1786 AFA 408 50 Stk
U-LANDS HJÆLPEN 1962 HELE ARK POSTFRISK 1786 AFA 408  50 Stk U-LANDS HJÆLPEN 1962 HELE ARK POSTFRISK 1786 AFA 408  50 Stk
Klokken 00.00 Monday den 14. October 2019
Kategori: Frimærkehæfter
Gasflaske
Gasflaske 10 kg. Letvægtsgasflaske  Gasflasken er fyldt og med plombe  Gasflasken kan leveres over hele Jylland dagligt
Klokken 14.30 Saturday den 12. October 2019
Kategori: Campingtilbehør
Danmark kasse 15,5kg
Danmark kasse 15,5kg Kasse med materiale fra forskellige steder, restpartier og samlinger. Der er billeder af meget, men ikke det hele. Kassen indeholder bla.:   Stendersalbum med sider og mærker op til 2000. Halvgode mærker imellem samt miniark. Flere mærker har desværre lid
Klokken 22.00 Sunday den 6. October 2019