Søgeresultat for højde::

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen højde:: indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste højde:: auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste højde:: auktioner - alle samlet ET sted.

Holmegaard snapseglas No.5

Holmegaard snapseglas No.5 9 Stk fejlfrie Holmegaard No.5 snapseglas sælges .... Materiale: Mundblæst glas Højde: 9,5 cm Volumen: 5 cl Tåler max 55° C i opvaskemaskine.
Klokken 16.30 Thursday den 22. August 2019
Kategori: Holmegaard

Arne Jakobsen/Stelton isterningespand

Arne Jakobsen/Stelton isterningespand Arne Jakobsen/Stelton isterningespand Cylinda-Line. Rustfrit stål. Volumen: Cirka 1 L. Højde: 11 cm. Diameter: 14 cm. Sælges som beset. Tjek billederne.
Klokken 16.00 Wednesday den 21. August 2019

Flot vedhæng

Flot vedhæng Flot vedhæng med brune sten. 5 cm * 3,5 cm højde 1,5 cm.
Klokken 15.30 Wednesday den 21. August 2019
Kategori: Vedhæng til halskæde
15 Tinsoldater
15  Tinsoldater 15 tinsoldater Jeg tror det er bly vægt pr. Soldat 50gr. Højde 6 cm. De 4 er malet og 11 umalet.et par enkelte mangler en hånd.Men ellers i god stand. Se billederne.
Klokken 16.30 Friday den 16. August 2019
Kategori: Antik legetøj