Søgeresultat for gold!!!

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen gold!!! indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste gold!!! auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste gold!!! auktioner - alle samlet ET sted.

SVERIGE FLOT 2016 5 KRONE + 50 ØRE + 4x 25 Øre + 9x 10 Øre

SVERIGE FLOT 2016 5 KRONE + 50 ØRE + 4x 25 Øre + 9x 10 Øre FLOT 2016 5 KRONE + 50 ØRE + 4 x 25 Øre + 9 x 10 Øre Alle forskellige 15 Stk! 5 Kronor - Carl XVI Gustaf 2016 Nordic Gold • 6.1 g • ⌀ 23.75 mm KM# 930, Schön# 153 50 Øre  1973 25 Øre 1963, 1964, 1967,  1973 10 Øre 1968, 1969,  1978, 1980, 1984, 1985, 1987
Klokken 19.30 Tuesday den 16. July 2019
Kategori: Sverige

Nyt og ubrugt Calvaneo Astonia Gold.

Nyt og ubrugt Calvaneo Astonia Gold. Nyt og ubrugt Calvaneo Astonia Gold. Uret ligger i original Opbevaringboks, certifikat og papirer medfølger. Tekniske specifikationer. Automatisk urværk med 35 jewels. Komplet forgyldt rustfri stål  Elegant hvid skive med forskellige gyldne rammer af yder

Nyt og ubrugt Calvaneo Astonia Rose Gold.

Nyt og ubrugt Calvaneo Astonia Rose Gold. Nyt og ubrugt Calvaneo Astonia Rose Gold. Uret ligger i original Opbevaringboks, certifikat og papirer medfølger. Tekniske specifikationer. Automatisk urværk med 35 jewels. Komplet forgyldt rustfri stål  Elegant hvid skive med forskellige gyldne rammer af
SVERIGE 112 SVENSKE KRONOR 11x10kr + 2 x 1 krone 13 Stk.
SVERIGE 112 SVENSKE KRONOR 11x10kr + 2 x 1 krone 13 Stk. SVERIGE 112 SVENSKE KRONOR 11x10kr + 2 x 1 krone 13 Stk. 10 Kronor - Carl XVI Gustaf,  1991-2000,  Nordic Gold – 6.6 g – ø 20.5 mm KM# 877, Schön# A90 7 x1991, 3 x 1992, 1x1993   1 Krona - Carl XVI Gustaf,  2016 Copper plated Steel – 3.60 g – ø 19.50 mm,
Kategori: Sverige
Gold Coast, Halfpenny 1879
Gold Coast, Halfpenny 1879 Se scans (l11)
Klokken 21.30 Monday den 15. July 2019
Kategori: Engelske Kolonier
Flot ny gold plated Medalje. Panda! 26x31mm. I møntkapsel.
Flot ny gold plated Medalje. Panda! 26x31mm. I møntkapsel. OBS: Alle 4 sælges samlet til 129kr i en anden aktion her! Sendes gerne sammen med andre af mine aktioner for at spare porto. 12kr op til 50g. 20kr op til 100g.                   Forsendelse til andre lande tillægges ekstra porto!
Klokken 22.00 Sunday den 14. July 2019
Kategori: Udenlandske medaljer
Flot ny gold plated Medalje. Panda! 26X31mm. kapsel. Se Text
Flot ny gold plated Medalje. Panda! 26X31mm. kapsel. Se Text OBS: Alle 4 sælges samlet til 129kr i en anden aktion her! Sendes gerne sammen med andre af mine aktioner for at spare porto. 12kr op til 50g. 20kr op til 100g.                   Forsendelse til andre lande tillægges ekstra porto!
Nyt Calvaneo ur til salg (nypris 3.999kr)----NU KUN 1.500kr.
Nyt Calvaneo ur til salg (nypris 3.999kr)----NU KUN 1.500kr. Nyt og ubrugt Calvaneo Gold Diamond ur. Uret ligger i original Opbevaringboks, certifikat og papirer medfølger. NORMAL PRIS 3.999 KR. Tekniske specifikationer. Automatisk urværk med 35 jewels. Komplet forgyldt rustfri stål  8 ægte diamanter 1,1 mm med cer
Chelsea - Match Attax
Chelsea - Match Attax Chelsea-fan? 18 blandede Chelsea Match Attax-kort fra 2008/2009 til 2017/2018-sæsonen. Flere sjældne kort, bl.a. Eden Hazard Limited Edition (bronze) og Cesc Fabregas Limited Edition (Gold) Er i udmærket stand, dog er Fabregas-kortet lidt slidt.
Klokken 21.00 Sunday den 14. July 2019
Kategori: Fodboldkort