Søgeresultat for glas*

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen glas* indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste glas* auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste glas* auktioner - alle samlet ET sted.

Holmegaard snapseglas No.5

Holmegaard snapseglas No.5 9 Stk fejlfrie Holmegaard No.5 snapseglas sælges .... Materiale: Mundblæst glas Højde: 9,5 cm Volumen: 5 cl Tåler max 55° C i opvaskemaskine.
Klokken 16.30 Thursday den 22. August 2019
Kategori: Holmegaard

IPhone 6/6S/7 - 2 stk. Panserglas / Hærdet Glas FRI FRAGT

iPhone 6/6S/7 -  2 stk. Panserglas / Hærdet Glas FRI FRAGT 2 stk. Skærmbeskyttelse / Hærdet Glas / Tempereret Glas / Panserglas til Apple iPhone 6/6S/7 God beskyttelse til skærmen (hvis du taber din telefon beskytter dette tempererede hærdet glas mod revner på skærmen).     Hårdt lamineret glas, der "suger" sig t
Klokken 05.00 Thursday den 22. August 2019
Kategori: iPhone

IPhone 6/6S/7 - 3 stk. Panserglas / Hærdet Glas FRI FRAGT

iPhone 6/6S/7 -  3 stk. Panserglas / Hærdet Glas FRI FRAGT 3 stk. Skærmbeskyttelse / Hærdet Glas / Tempereret Glas / Panserglas til Apple iPhone 6/6S/7 God beskyttelse til skærmen (hvis du taber din telefon beskytter dette tempererede hærdet glas mod revner på skærmen).     Hårdt lamineret glas, der "suger" sig t
Klokken 03.30 Thursday den 22. August 2019
Kategori: iPhone
IPhone 6/6S/7 - 1 stk. Panserglas / Hærdet Glas FRI FRAGT
iPhone 6/6S/7 -  1 stk. Panserglas / Hærdet Glas FRI FRAGT 1 stk. Skærmbeskyttelse / Hærdet Glas / Tempereret Glas / Panserglas til Apple iPhone 6/6S/7 God beskyttelse til skærmen (hvis du taber din telefon beskytter dette tempererede hærdet glas mod revner på skærmen).    Hårdt lamineret glas, der "suger" sig ti
Klokken 02.30 Thursday den 22. August 2019
Kategori: iPhone
Gamle syltetøjs glas
Gamle syltetøjs glas 2 stk. 1 liter, stemplet hhv. "HEDA" og "DANAGLAS" 1 stk. ½ liter, stemplet "HOLMEGAARD" Tilhørende låg for 1 liter, stemplet "HEDA" og "KASTRUP" Tilhørendelåg for ½ liter, stemplet "FRISKO" (2 stk) og 1 stk. med "hankøntegnet"
Klokken 15.00 Wednesday den 21. August 2019
Glas fugle på træ
Glas fugle på træ Skønne glasfugle i flot dansk kvalitet. Glasfuglene er håndlavede i dejlige grønne farver .Figuren afsluttes for neden af en trefod.
Klokken 02.00 Wednesday den 21. August 2019
Kategori: Glasfigurer
Iphone panser glas
iphone panser glas !! KØB KØB !! Betyder din iPhone noget for dig? Er du træt af dyre regninger til nye skærme? Vil du have at din iPhoneser ud som ny selv efter lang tids brug? SÅ KIG HER! Panser glasset beskytter imod ridser og slag, og giver betydelig bedre chance for at
Klokken 01.30 Wednesday den 21. August 2019
Kategori: iPhone
Oxideret kæde med vedhæng.
Oxideret kæde med vedhæng. Oxideret kæde, 40 cm. med vedhæng, oxideret med røde glas "sten", måler 15 X 35 mm. PS. Har mobilepay.
Klokken 23.01 Tuesday den 20. August 2019
Kategori: Halskæder
Victor Vasarely - Litografi.
Victor Vasarely - Litografi. Indrammet Litografi af Victor VASARELY. Perfekt stand. Tilhørende glas/sølvramme der matcher værket. Smukt og indbydende. Kan afhentes.
Klokken 13.30 Monday den 19. August 2019
Kategori: Litografier