Søgeresultat for flot!!!

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen flot!!! indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste flot!!! auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste flot!!! auktioner - alle samlet ET sted.

København. Rådhuspladsen med sporvogne, cyklister og biler

København. Rådhuspladsen med sporvogne, cyklister og biler Et flot og velholdt, ubrugt kort. Jeg hafr netop nedsat startpriserne på 23 sporvognskort fra København.
Klokken 10.30 Monday den 17. June 2019
Kategori: København og omegn

VESTTYSKLAND SAMLING POSTFRISK. AFA 35000 KR. 1949-94

VESTTYSKLAND SAMLING POSTFRISK. AFA 35000 KR. 1949-94 KOMPLET 1955-92. SIDDER I 2 STORE ALBUM MED KLEMLOMMER HVOR 1981-94 SIDDER I LEUCHTTURM FORTRYKSALBUM MENS 49-80 ER I FLOT HJEMMELAVET ALBUM.
Klokken 10.00 Monday den 17. June 2019
Kategori: Bundesrepublikken

ISLAND SAMLING POSTFRISK/HÆNGSLET. AFA 6200 KR.

ISLAND SAMLING POSTFRISK/HÆNGSLET. AFA 6200 KR. MANGE GODE MRK. I FLOT STAND. DE MRK. DER SIDDER PÅ HOVED ER POSTFRISKE RESTEN ER HÆNGSLET.
Klokken 09.30 Monday den 17. June 2019
Kategori: Samling/Partier
SMÅARK. 8 STK. FLOT STEMPLET I KURSERINGS PERIODEN.
SMÅARK. 8 STK. FLOT STEMPLET I KURSERINGS PERIODEN. .
Klokken 08.00 Monday den 17. June 2019
SMÅARK. 9 STK. FLOT STEMPLET I KURSERINGS PERIODEN.
SMÅARK. 9 STK. FLOT STEMPLET I KURSERINGS PERIODEN. .
KÆMPE SAMLING DANSKE HELARK, POSTFRISKE. AFA VÆRDI 13500 KR.
KÆMPE SAMLING DANSKE HELARK, POSTFRISKE. AFA VÆRDI 13500 KR. 12 STK. NR. L044 ELLERS ER RESTEN FORSKELLIGE OG I FLOT STAND. 15 ØRE KIRKE ER DEFEKT.
JULENS GLÆDE MÆRKER. 5 KR. POSTFRISK HELARK. FLOT STAND.
JULENS GLÆDE MÆRKER. 5 KR. POSTFRISK HELARK. FLOT STAND. .
Klokken 07.30 Monday den 17. June 2019
Kategori: Helark
1953 JULE HELARK. 4-SIDET TAKKET , UFOLDET. FLOT STAND.
1953 JULE HELARK. 4-SIDET TAKKET , UFOLDET. FLOT STAND. .
Klokken 04.30 Monday den 17. June 2019
Kategori: Helark
RAADVAD BRØDMASKINE. GAMMEL OG FLOT PATINERET.L. 32 CM. B.34
RAADVAD BRØDMASKINE. GAMMEL OG FLOT PATINERET.L. 32 CM. B.34 FIN STAND.
Klokken 00.30 Monday den 17. June 2019
HØJ HAT FRA A. CASSE I PARIS. ORIG. ÆSKE FRA A.F. BODECKER.
HØJ HAT FRA A. CASSE I PARIS. ORIG. ÆSKE FRA A.F. BODECKER. A. CASSE FRA PARIS HAVDE FILIALER I BÅDE LONDON OG BRUXELLES. ÆSKEN ER FRA A.F. BODECKER. TRÆNGER TIL EN RENOVERING. FLOT STAND PÅ HATTEN UDVENDIG MEN LIDT NUS INDENI SAMT NAVN SKREVET I SVEDREM MED KUGLEPEN. MÅL PÅ HAT INDVENDIG. B. 16 CM. L. 19 CM.
BRIO ,GAMMELT LEGETØJ I FLOT STAND. 5 STK. FORSK.
BRIO ,GAMMELT LEGETØJ I FLOT STAND. 5 STK. FORSK. DER MANGLER 1 OVERKLODS PÅ VOGNEN, ELLERS ER DET HELE KOMPLET. DER ER 2 KUGLER TIL TÅRNET (DE MANGLER SOM REGEL)
Kategori: Brio
VASE. WEIMAR JUTTA NR. 506 39. H. 12 CM. Ø 16 CM. MEGET FLOT
VASE. WEIMAR JUTTA NR. 506 39. H. 12 CM. Ø 16 CM. MEGET FLOT UDEN SKÅR.
KERAMIK FAD FRA P. IPSENS ENKE. Ø. 28 CM. MEGET FLOT. U/SKÅR
KERAMIK FAD FRA P. IPSENS ENKE. Ø. 28 CM. MEGET FLOT. U/SKÅR .
B&G JULEKLOKKE 1981, FLOT STAND UDEN SKÅR.
B&G JULEKLOKKE 1981, FLOT STAND UDEN SKÅR. .
Kategori: B&G Diverse
B&G HÅNDMALET FAD AF AC (19)61. Ø. = 25 CM. MEGET FLOT.
B&G HÅNDMALET FAD AF AC (19)61. Ø. = 25 CM. MEGET FLOT. INTAKT GULDRING OG UDEN SKÅR.
Klokken 00.00 Monday den 17. June 2019
Kategori: B&G Vaser, skåle, kander m.m.
DANMARKS STELLET FRA B&G. STORT FAD, SUKKER OG FLØDE+5 KOPPE
DANMARKS STELLET FRA B&G. STORT FAD, SUKKER OG FLØDE+5 KOPPE SJÆLDENT UDBUDT STEL. 5 KOPPER MED UNDERKOPPER OG SIDETALLERKNER. SUKKER OG FLØDE KANDE. STORT KAGEFAD Ø. 27,5 CM. MOTIV ER FORSK. PÅ ALLE DELE. INGENTING MED SKÅR. FLOT STAND.
Kategori: B&G Spise - og kaffestel
B&G SØLØVE, 1 SORT. 18 X 21 CM. MEGET FLOT.
B&G  SØLØVE, 1 SORT. 18 X 21 CM. MEGET FLOT. .
Kategori: B&G Porcelænsfigurer
KGL. VASE MED ÆBLEGREN NR. 2629. FLOT STAND. 1 SORT.
KGL. VASE MED ÆBLEGREN NR. 2629. FLOT STAND. 1 SORT. UDEN SKÅR.
Kategori: Kgl. Vaser, skåle, kander m.m.
MESSING HAMMER MED FLOT ORNAMENTERING. L. 22 CM. B. 10,5 CM.
MESSING HAMMER MED FLOT ORNAMENTERING. L. 22 CM. B. 10,5 CM. .
Klokken 23.30 Sunday den 16. June 2019
Kategori: Messing
ANDERS AND 2008 KOMPLET I FLOT STAND.
ANDERS AND 2008 KOMPLET I FLOT STAND. .UDEN SKRIFT OG ANDET.
Klokken 22.30 Sunday den 16. June 2019
Kategori: Anders And
SVIKMØLLEN 2008, FLOT STAND.
SVIKMØLLEN 2008, FLOT STAND. .
Kategori: Magasiner & Blade
SVIKMØLLEN 2007, FLOT STAND.
SVIKMØLLEN 2007, FLOT STAND. .
Kategori: Magasiner & Blade
SVIKMØLLEN 2005, FLOT STAND.
SVIKMØLLEN 2005, FLOT STAND. .
Kategori: Magasiner & Blade
SVIKMØLLEN 2002, FLOT STAND.
SVIKMØLLEN 2002, FLOT STAND. .
Klokken 22.00 Sunday den 16. June 2019
Kategori: Magasiner & Blade
SVIKMØLLEN 1996, FLOT STAND.
SVIKMØLLEN 1996, FLOT STAND. .
Kategori: Magasiner & Blade
SVIKMØLLEN 1984, FLOT STAND.
SVIKMØLLEN 1984, FLOT STAND. .
Kategori: Magasiner & Blade
SVIKMØLLEN 1981, FLOT STAND.
SVIKMØLLEN 1981, FLOT STAND. .
Kategori: Magasiner & Blade
LOT FORSK. BILER BLA. FLOT SIKU FORVOGN, SOLIDA, HUSKY M.M.
LOT FORSK. BILER BLA. FLOT SIKU FORVOGN, SOLIDA, HUSKY M.M. MERCURY, BRITAINS. SAMT 2 PLASTIC BILER. BL. STAND. FLERE MED DEF.
Kategori: Siku
DINKY, VOLVO 122S, NÆSTEN I MINT. L. 9,5 CM.
DINKY, VOLVO 122S, NÆSTEN I MINT. L. 9,5 CM. FLOT
Kategori: Dinky
JULE HELARK 1960 UTAKKET, FLOT STAND.
JULE HELARK 1960 UTAKKET, FLOT STAND. .
Klokken 21.00 Sunday den 16. June 2019
Kategori: Helark
JULE HELARK 1952 UTAKKET, FLOT STAND.
JULE HELARK 1952 UTAKKET, FLOT STAND. .
Kategori: Helark
JULE HELARK 1971 3 SIDET TAK. UFOLDET. FLOT STAND.
JULE HELARK 1971 3 SIDET TAK. UFOLDET. FLOT STAND. .
Kategori: Helark
SKAGENS MALERNE, PLATTER NR. 7,9,10,11,11. CHRISTINEHOLM PO.
SKAGENS MALERNE, PLATTER NR. 7,9,10,11,11. CHRISTINEHOLM PO. CHRISTINEHOLM PORCELÆN. FLOTTE PLATTER I FLOT STAND. Ø = 19,5 CM.
Kategori: Andre platter
AMAGERHYLDE FLOT DEKORERET. H. 54 CM. B. 53 CM. FIN STAND.
AMAGERHYLDE FLOT DEKORERET. H. 54 CM. B. 53 CM. FIN STAND. .
AMAGERHYLDE, HVID, FLOT DEKORERET. H. 55 CM. B. 60 CM.
AMAGERHYLDE, HVID, FLOT DEKORERET. H. 55 CM. B. 60 CM. .
FRANK KERAMIK, MEGET FLOT FAD OG KANDE. SE MÅL I TEKST.
FRANK KERAMIK, MEGET FLOT FAD OG KANDE. SE MÅL I TEKST. FAD 21 X 31 X 3,5 CM. KANDE H. 26 CM. Ø. 13 CM. SES SJÆLDENT I DEN FARVE. UDEN SKÅR.
Kategori: Keramik
B&G ANTILOPE NR. 1693. 9 X 19 X 24 CM. MEGET FLOT UDEN SKÅR.
B&G ANTILOPE NR. 1693. 9 X 19 X 24 CM. MEGET FLOT UDEN SKÅR. .
FLOT MESSING FAD. DANSK DESIGN. L. 26,5 CM. B. 11 CM.
FLOT MESSING FAD. DANSK DESIGN. L. 26,5 CM. B. 11 CM. VEJER 870 GR. FLOT STAND.
Klokken 20.30 Sunday den 16. June 2019
Kategori: Messing
LILLE MESSING KLOKKE. L. 17,5 CM. B. 7,5 CM. MEGET FLOT.
LILLE MESSING KLOKKE. L. 17,5 CM. B. 7,5 CM. MEGET FLOT. ,
Kategori: Messing
DEN NYE JÆGER, JAGTPRØVE PENSUM. FLOT STAND.
DEN NYE JÆGER, JAGTPRØVE PENSUM. FLOT STAND. .
Klokken 20.00 Sunday den 16. June 2019
Kategori: Jagt & Fiskeri
ANDERS AND ,EN DAGLIG DOSIS NR. 3. PÆN STAND.
ANDERS AND ,EN DAGLIG DOSIS NR. 3. PÆN STAND. FLOT INDBUNDET SOM TIL BILIOTEKET MEN ER ALDRIG REGISTRERET PÅ BIBLIO.
Kategori: Anders And
SVIKMØLLEN 1976, FLOT STAND.
SVIKMØLLEN 1976, FLOT STAND. ,
Klokken 19.00 Sunday den 16. June 2019
Kategori: Magasiner & Blade
SVIKMØLLEN 2010, FLOT STAND.
SVIKMØLLEN 2010, FLOT STAND. ,
Klokken 18.30 Sunday den 16. June 2019
Kategori: Magasiner & Blade
SVIKMØLLEN 1966, FLOT STAND.
SVIKMØLLEN 1966, FLOT STAND. .
Kategori: Magasiner & Blade
SVIKMØLLEN 1973, FLOT STAND.
SVIKMØLLEN 1973, FLOT STAND. ,
Kategori: Magasiner & Blade
SVIKMØLLEN 1972, FLOT STAND.
SVIKMØLLEN 1972, FLOT STAND. .
Kategori: Magasiner & Blade
SVIKMØLLEN 1971, FLOT STAND.
SVIKMØLLEN 1971, FLOT STAND. .
Kategori: Magasiner & Blade
SVIKMØLLEN 1969, FLOT STAND.
SVIKMØLLEN 1969, FLOT STAND. .
Kategori: Magasiner & Blade
SVIKMØLLEN 1968, FLOT STAND.
SVIKMØLLEN 1968, FLOT STAND. .
Kategori: Magasiner & Blade