Søgeresultat for falcks

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen falcks indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste falcks auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste falcks auktioner - alle samlet ET sted.

Tekno - Projektørvogn i blik - Falcks Redningskorps

Tekno - Projektørvogn i blik - Falcks Redningskorps Pæn Tekno blik projektørvogn ,ed doverse brugsspor. Intakt bortset fra udrykningsflag og ledning. Flotte decaler. Se billeder for stand. Se også mine andre auktioner. Jeg sender gerne flere biler sammen.
Klokken 21.00 Friday den 15. January 2016
Kategori: Biler

Tekno - Blik kranvogn - Falcks Redningskorps

Tekno - Blik kranvogn - Falcks Redningskorps Rigtig pæn Tekno blik kranvogn med lidt brugsspor.  Med nummerplade både for og bag. Snoretrækket i kranen virker. Med decaler for Falcks Redninsgkorps; rigtig pæne også. Se billeder for stand. Se også mine andre auktioner. Jeg sender gerne flere biler sa
Klokken 18.50 Friday den 15. January 2016
Kategori: Biler

Tekno - Blik lygtevogn - Falcks Redningskorps

Tekno - Blik lygtevogn - Falcks Redningskorps Pæn Tekno Blik lygtevogn fra Falck Redningskorps. Pæn lak og pæne, intakte decaler. Lidt mangler: højre forlygte hænger, der mangler et reservehjul + ledninger til lygten. Se billeder for stand. Se også mine andre auktioner. Jeg sender gerne flere biler s
Klokken 17.00 Thursday den 3. December 2015
Kategori: Biler
Lego Falcks Redningskorps
Lego Falcks Redningskorps Lego bil Falcks Redningskorps
Klokken 12.50 Monday den 16. November 2015
Kategori: Antik legetøj
TEKNO...VOLVO FALCK MED EFTERLØBER
TEKNO...VOLVO FALCK MED EFTERLØBER Volvo kranbil med de gamle Falcks Redningskorps decaler, med den gamle hjultype, bliklygter og Volvo blikemblem på køleren. Falck efterløber ligeledes med gammel hjultype. Har også konto i Norge og Sverige, så ingen gebyrer for bankoverførsel.
Klokken 10.40 Saturday den 14. November 2015
Kategori: Biler
Blik kranbil
Blik kranbil Blik kranbil fra Falcks Redningskorps. Bilens stand er brugt men pæn. Dæk på forhjul er i dårlig stand.
Klokken 19.10 Wednesday den 10. June 2015
Kategori: Biler
Unik samling Falck Bilk Biler ( TEKNO )
Unik samling Falck Bilk Biler ( TEKNO ) Falcks Rednings Korps  ( Staion ) Med  ( 6 ) Fine Biler Alle er med Flag + Tromler Alle i fin Stand Se alle billeder
Klokken 20.20 Wednesday den 3. June 2015
Kategori: Biler
Tekno Falcks Protektør bil
Tekno Falcks Protektør bil Tekno Falcks Protektør bil Made in Denmark maling gummihjul m. m. er som nye
Klokken 11.40 Thursday den 14. May 2015
Kategori: Blikbiler
GL. LEGO TRÆ BONDEGÅRD OG MERE. SE BILLEDER.
GL. LEGO TRÆ BONDEGÅRD OG MERE. SE BILLEDER. GL. LEGO TRÆBONDEGÅRD OG FALCKS REDNINGSKORPS GARAGE. OM GARAGEN OGSÅ ER LEGO VED JEG IKKE, DA DER IKKE STÅR NOGET NAVN PÅ DEN. TINGENE ER MED SMÅ MANGLER. DU BYDER PÅ DET DU SER PÅ BILLEDER.
Klokken 10.00 Friday den 1. May 2015
Kategori: Antik legetøj
Nød-forbindingskasse i metal, Dansk Rødekors model 1936
Nød-forbindingskasse i metal, Dansk Rødekors model 1936 Den er i metal og har præg af de mange år den har på bagen. Den er fra 1936 og har tilhørt Falcks Rednings Korps. Se venligst billeder, som er en del af varebeskrivelsen. Spørg også gerne for yderligere information.
Klokken 20.20 Thursday den 20. November 2014
Tekno lygtebil-Falcks redningskorps
Tekno lygtebil-Falcks redningskorps I fin stand med kun lidt brugsspor. Meget fin lygte, gode hjul,dæk og aksler
Klokken 09.01 Thursday den 20. March 2014
Kategori: Biler
ARMBIND FOR FALCKS REDNINGSKORPS UNDER 2. WW
ARMBIND FOR FALCKS REDNINGSKORPS UNDER 2. WW .
Klokken 12.00 Monday den 13. May 2013
Kategori: Originalt
Falcks Fortjenstmedajler
Falcks Fortjenstmedajler 2 stk Falcks Fortjestmedajler, se foto
Klokken 13.05 Sunday den 17. February 2013
Kategori: Medaljer
FALCKS REDNINGSKORPS PROSJEGTØRVOGN
FALCKS REDNINGSKORPS PROSJEGTØRVOGN 100% ORIGINAL BIL. MEN MANGLER PÆRE OG LEDNING. DEN ER MED JERNHJUL. RIGTIG FLOT BLIKBIL.
Klokken 20.29 Tuesday den 22. January 2013
Kategori: Biler