Søgeresultat for erne`

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen erne` indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste erne` auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste erne` auktioner - alle samlet ET sted.

33 STK. FORSK. OTA BOGGAVE FRA 20-30 ERNE. BLANDET STAND.

33 STK. FORSK. OTA BOGGAVE FRA 20-30 ERNE. BLANDET STAND. EN DEL SLID I RYGGEN PÅ MANGE AF DEM. SE BILLEDER.
Klokken 04.30 Wednesday den 12. December 2018
Kategori: Gamle/antikke børnebøger

MONACO, STOR SAMLING FREM TIL 1996 ,BLA. 35 MINIARK OG 4 HÆF

MONACO, STOR SAMLING FREM TIL 1996 ,BLA. 35 MINIARK OG 4 HÆF POSTFRISK/USTEMPLET/STEMPLET. IKKE MANGE USTEMPLET OG ALT DET NYERE FRA 90 ERNE SAMT ALLE MINIARK OG HÆFTER ER POSTFRISKE. AFA VÆRDI 10300 KR.
Klokken 21.30 Tuesday den 11. December 2018
Kategori: Øvrige lande

POSTKORT 2 STK. ROYALE. DR. MARGRETHE + CHR. X. FRA 40 ERNE.

POSTKORT 2 STK. ROYALE. DR. MARGRETHE + CHR. X. FRA 40 ERNE. .BRUGTE.
Klokken 20.00 Tuesday den 11. December 2018
Kategori: Royale
Danmark, flyttekasse 13kg
Danmark, flyttekasse 13kg Kasse med Danmark fra mange forskellige steder, ikke billeder af alt, men kassen indeholder bla.: Stender album op til 1980´erne, både bogtryk og stålstik Førstedagskuverter nye og ældre Præstigehæfte ZOO Afklip fra postforseglet 1986 Diverse miniark Ældr
Klokken 21.30 Sunday den 9. December 2018
SØLV MANCHETKNAPPER, W.Kr. 930 S STERLING, vægt 16gr.
SØLV MANCHETKNAPPER, W.Kr. 930 S STERLING, vægt 16gr. MODERNE HIPSTERAGTIGE FRA 70-erne!
Klokken 17.30 Saturday den 1. December 2018
Kategori: Sølv