Søgeresultat for england

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen england indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste england auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste england auktioner - alle samlet ET sted.

Punk Complete Anarchy UK DVD (Dobbel) The Clash Chelsea

Punk Complete Anarchy UK DVD (Dobbel) The Clash Chelsea Dobbel DVD: Punk In London og Punk In England DVDer: Near Mint- tilstand Cover: Near Mint- tilstand Pappcover: Strøken tilstand foruten en rift på toppen Tilstandsgradering: F (Fair) - meget ripete, kan hakke G (good) - ripete, men ikke like mange eller l
Klokken 02.30 Saturday den 24. August 2019
Kategori: Musikk

ENGLAND FDC + MAXIKORT. KÆMPE SAMLING ,STOR KAT. VÆRDI.

ENGLAND FDC + MAXIKORT. KÆMPE SAMLING ,STOR KAT. VÆRDI. ALLE FORSK.
Klokken 23.00 Friday den 23. August 2019
Kategori: England

ENGLAND FDC + MAXIKORT+ LIDT ANDET. KÆMPE SAMLING

ENGLAND FDC + MAXIKORT+ LIDT ANDET. KÆMPE SAMLING MEGET STOR KATALOG VÆRDI.  FRA 70 ERNE TIL CA. 98 + EN DEL EGNSMRK. OG HÆFTER I FDC.
Kategori: England
THE 43 AVENUE COLLECTION. FORD AA5 1936.1:43. SOM NY.
THE 43 AVENUE COLLECTION. FORD AA5 1936.1:43. SOM NY. THREE WINDOW COUPE. FRA ENGLAND. REN METAL, MEGET TUNG.
Klokken 22.30 Friday den 23. August 2019
LLEDO FRA ENGLAND, 14 STK. BRANDBILER. ALLE ER SOM NYE.
LLEDO FRA ENGLAND, 14 STK. BRANDBILER. ALLE ER SOM NYE. .
Kategori: Lledo
ENGLAND 5 POUNDS 2002 ELIZABETH II
ENGLAND 5 POUNDS 2002 ELIZABETH II ENGLAND 5 POUNDS 2002 ELIZABETH II
Klokken 19.30 Friday den 23. August 2019
Kategori: Vest- Europa Sedler
ENGLAND EDWARD VII ONE PENNY (KOMPLET MINUS 1904!) 8 Stk!
ENGLAND EDWARD VII ONE PENNY (KOMPLET MINUS 1904!) 8 Stk! ENGLAND EDWARD VII ONE PENNY (KOMPLET MINUS 1904!) 8Stk! 1 Penny - Edward VII 1902-1910 Bronze • 9.45 g • ⌀ 30.8 mm KM# 794, Sp# 3990/A
Kategori: Vest- Europa
ENGLAND ELIZABETH II ONE PENNY KOMPLET I SERIE 7 Stk!
ENGLAND ELIZABETH II  ONE PENNY KOMPLET I SERIE 7 Stk! ENGLAND ELIZABETH II  ONE PENNY KOMPLET I SERIE 7 Stk! 1 Penny - Elizabeth II (1st portrait; without 'BRITT:OMN') 1961-1967 Bronze • 9.45 g • ⌀ 30.8 mm KM# 897, Sp# 4157
Klokken 20.30 Thursday den 22. August 2019
Kategori: Vest- Europa
ENGLAND GEORGE V ONE PENNY KOMPLET I SERIE 8 Stk!
ENGLAND GEORGE V ONE PENNY KOMPLET I SERIE 8 Stk! ENGLAND GEORGE V ONE PENNY KOMPLET I SERIE 8 Stk! 1 Penny - George V (smaller portrait) 1928-1936 Bronze • 9.45 g • ⌀ 30.8 mm KM# 838, Sp# 4055
Kategori: Vest- Europa
ENGLAND GEORGE VI & ELIZABETH II 2 SHILLINGS, 10 NEW PENCE
ENGLAND GEORGE VI & ELIZABETH II  2 SHILLINGS, 10 NEW PENCE ENGLAND GEORGE VI & ELIZABETH II  2 SHILLINGS, 10 NEW PENCE, 50 NEW PENCE 1 PENNY 8 Stk! Alle forskellige! 2 Shillings (Florin) 1948, 1951, 1954, 1958, 1965 10 New Pence 1969 50 New Pence 1969 1 New Penny 1971
Kategori: Vest- Europa
ENGLAND AFA 142 - 2/6 shilling brun stemplet - (913838)
ENGLAND  AFA 142 - 2/6 shilling brun  stemplet  - (913838) ENGLAND  AFA 142 - 2/6 shilling brun  stemplet  - (913838)
Klokken 18.30 Wednesday den 21. August 2019
Kategori: England
ENGLAND AFA 78 - 5 pence grøn stemplet - (913232)
ENGLAND  AFA 78 -  5 pence grøn stemplet  - (913232) ENGLAND  AFA 78 -  5 pence grøn stemplet  - (913232)
Kategori: England
England florin sølv 1945 + 2 flotte mønter
England florin sølv 1945 + 2 flotte mønter lot2-50
Klokken 13.30 Wednesday den 21. August 2019
Kategori: Vest- Europa
England penny 1853
England penny 1853 lot2-57
Kategori: Vest- Europa
England Florin sølv 1921 + 1922 + 1924
England Florin sølv 1921 + 1922 + 1924 lot1-16
Kategori: Vest- Europa
ENGLAND 1982 - 50 PENCE
ENGLAND 1982 - 50 PENCE ENGLAND 1982 50 PENCE
Klokken 11.30 Wednesday den 21. August 2019
Kategori: Vest- Europa
Edward Rutherfurd : Sarum 1+2
Edward Rutherfurd : Sarum 1+2 Forlag : Gyldendal / Con Amore, 1988 2 pæne Hardbacks i fin stand 465 + 642 sider England fra istiden til vor tid.
Klokken 09.00 Wednesday den 21. August 2019
Kategori: Skønlitteratur
Portræt miniature
Portræt miniature Portræt miniature malet under lup på plade af elfenben, England slutningen af 1800 tallet, sign. org. bronze ramme
Klokken 02.00 Wednesday den 21. August 2019
England. Stort parti med mange mærker.
England. Stort parti med mange mærker. England. Stort parti med mange mærker.
Klokken 23.01 Tuesday den 20. August 2019
Kategori: Store blandede partier