Søgeresultat for dyreste

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen dyreste indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste dyreste auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste dyreste auktioner - alle samlet ET sted.

USA SMUK SØLV KOPI MØNT 1913 LIBERTY NICKEL 20 gr .999 Ag

USA SMUK SØLV KOPI MØNT 1913 LIBERTY NICKEL 20 gr .999 Ag SMUK SØLV KOPI MØNT 1913 LIBERTY NICKEL 20 gr. .999 Ag i PROOF Kvalitet i plastik etui. Verdens dyreste mønter. Kopimønt af meget sjælden mønt, hvoraf den sidst solgte opnåede en salgspris på USD $4.150.000 Kun 5 originale mønter er kendt for at eksistere
Klokken 23.30 Tuesday den 18. June 2019
Kategori: U.S.A.

USA SMUK SØLV KOPI MØNT 1792 HALF DISME 20 gr 999 Ag i PROOF

USA SMUK SØLV KOPI MØNT 1792 HALF DISME 20 gr 999 Ag i PROOF SMUK SØLV KOPI MØNT 1792 HALF DISME 20 gr. .999 Ag i PROOF Kvalitet i plastik etui. Verdens dyreste mønter. Kopimønt af meget sjælden mønt, hvoraf den sidst solgte opnåede en salgspris på USD $1.500.000 Dia 40 mm. Vægt 20 gram Finhed : 0.999 Finsølv
Klokken 22.00 Tuesday den 18. June 2019
Kategori: U.S.A.

Double Eagle USA 1933 SØLV KOPI Mønt .999Ag 24K FORGYLD

Double Eagle USA 1933 SØLV KOPI Mønt .999Ag 24K FORGYLD Double Eagle USA 1933 KOPI Mønt i plastik etui. .999Ag 24 KaratAu forgyldt Verdens dyreste mønter Kopimønt af meget sjælden mønt, hvoraf den sidst solgte opnåede en salgspris på USD $7.590.000  Diameter 25 mm. Vægt 10 gram Finhed : 0.999 Finsølv med 24 ka
Klokken 10.00 Tuesday den 18. June 2019
Kategori: U.S.A.
USA SMUK SØLV KOPI MØNT 1904 DEXTER-Draped Bust Dollar 20 gr
USA SMUK SØLV KOPI MØNT 1904 DEXTER-Draped Bust Dollar 20 gr SMUK SØLV KOPI 1904 DEXTER-Draped Bust Dollar 20 gr. .999 Ag i PROOF Kvalitet i plastik etui. Verdens dyreste mønter. Kopimønt af meget sjælden mønt, hvoraf den sidst solgte opnåede en salgspris på USD $4.140.000 Dia 40 mm. Vægt 20 gram Finhed : 0.999 Fin
Klokken 09.00 Tuesday den 18. June 2019
Kategori: Øvrige udenlandske mønter