Søgeresultat for designer

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen designer indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste designer auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste designer auktioner - alle samlet ET sted.

DESIGNER SKABE

DESIGNER SKABE UNIKT S-formet "SKUFFEMØBEL". Det er rummeligt og rubust. Udført i formbøjet træ og fronten er beklædt med fugleøje finér. Dansk design og håndværk.   Design: Frans Theis Jensen.  Bygget af: snedkermester Jannik Larsen i 1988.
Klokken 23.00 Tuesday den 20. August 2019
Kategori: Skab

Holmegaard Crosses Vase 25cm. Helt ny i æske

Holmegaard Crosses Vase 25cm. Helt ny i æske (806) Smuk røgfarvet vase på 25cm. som selvfølgelig er helt ny. Butiks pris 599,- Spar 220,- Nu kun 379,- Kan sendes med DAO for 42,- Smuk Vase fra Holmegaard i Crosses-serien. Serien er skabt af den danske designer Bodil Kjær, og vaserne er ideelle til b
Kategori: Blomstervaser & potteskjulere

Stelton EM dessert skeer 6 styk i æske. Helt nye

Stelton EM dessert skeer 6 styk i æske. Helt nye Super feder Dessert skeer. Butiks pris 600,- Rabat 280,- Nu kun 320,- Kan sendes med DAO for 42,- EM dessertske DESIGNER :  ERIK MAGNUSSEN DESIGN-FAMILIE  : NORSTAAL
Kategori: Bestik