Søgeresultat for derfor

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen derfor indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste derfor auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste derfor auktioner - alle samlet ET sted.

Tempelridderne. 7 Nye flotte 40mm medaljer + Møntkapsel. LÆS

Tempelridderne. 7 Nye flotte 40mm medaljer + Møntkapsel. LÆS OBS: Den Gyldne/sorte nederst i venstre hjørne er solgt og følger derfor ikke med. Det er de 7 andre på billedet der er på aktion! Billedet er ikke så godt og gør ikke medaljen ret, den er meget pænere i virkeligheden, helt ny og ikke slidt overhovedet. O
Klokken 00.01 Monday den 16. September 2019
Kategori: Udenlandske medaljer

Sød tunika fra Oxmo str L

Sød tunika fra Oxmo str L Sød tunika i tyndt sommer stof. Der er tre små bitte huller foran og der mangler en knap i det ene ærme. Derfor er prisen også så lav.
Klokken 00.00 Monday den 16. September 2019

2 kr. "Dybbøl-hæfte" - med fejl

2 kr. Flot postfrisk hæfte. Der er dog en fejl. Den første grønne fireblok er ikke med i blokken og altså derfor kun 3 fireblokke; grøn, brun og rød, hhv. 5, 10 og 15 øre.
Klokken 10.30 Sunday den 15. September 2019
Kategori: Frimærkehæfter
4Stk Bitcoin/Ripple 40mm Medaljer. Nye. Incl Kapsel Se tekst
4Stk Bitcoin/Ripple 40mm Medaljer. Nye. Incl Kapsel Se tekst Den blanke Ripple har lidt små pletter, så derfor den lave pris. Tager 45kr stykket for de 3 og 10kr for den blanke ripple. Ialt 145kr. Sendes gerne sammen med andre af mine aktioner for at spare porto.
Klokken 22.30 Saturday den 14. September 2019
Bh 80C-helt ny
Bh 80C-helt ny Flot Bh i sort med små sten mellem skålene. Sort blonde på skålene. Der er intet mærke i og derfor er jeg usikker på størrelsen. Den måler 80-82 cm langs nederste kant. Og skålen er en stor C. Skålene er vatteret med bomuld.  Aldrig brugt.
Klokken 20.00 Saturday den 14. September 2019
Kategori: 80