Søgeresultat for datters

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen datters indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste datters auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste datters auktioner - alle samlet ET sted.

Iphone 5 C - 8 GB - HVID

iphone 5 C - 8 GB - HVID Sælger min datters super velholdte Iphone 5C. Hvid - 8 GB. Uden ridser og skrammer. Har aldrig haft en skade, eller været til rep. Har altid haft beskyttelse på både front og bag. Den er knap 1 år gl. Står som ny. Ny pris : 2995.-
Klokken 09.40 Sunday den 8. November 2015
Kategori: iPhone

Winther børnecykel

Winther børnecykel Sælger min datters cykel da den er blevet for lille til hende.. Den er i god stand, har dog brugsridser, men ikke noget a betydning.. Den har stået inde.. Gav 1400kr fra ny. Kom gerne med bud.
Klokken 09.10 Wednesday den 20. May 2015
Kategori: Børnecykler

Attentat på Jesus af Ove von Spaeth bd. 1-5, 1. udgave

Attentat på Jesus af Ove von Spaeth bd. 1-5, 1. udgave Bind 1-5. Religionshistorie. Sælges samlet: Profeten som ukendt Geni Den hemmelige Religion Den forsvundne Tronarving Gåden om Faraos Datters Søn De fortrængte Optegnelser Pæne, men bind 1-3 har læserynke på ryggen. Rynken kan anes på det sidste billede
Klokken 11.30 Saturday den 14. March 2015
Kategori: Den kristne religion
Jeg sælger denne yndige kjole
Jeg sælger denne yndige kjole Jeg sælger min datters brudepigekjole, str 10 år den har kun været på i maks to timer nypris er 1500 kr
Klokken 20.50 Thursday den 8. January 2015
Kategori: Gallakjoler
Macbook 13.3 Sort.
Macbook 13.3 Sort. Så er det tid til min datters Macbook skal udskiftes. Så nu kan en anden få glæde af den. Super velkørende 13.3 Macbook Alt software er lige blevet geninstalleret og opdateret. Cpu : Intel Core Duo 2.4 Ghz HDD : 320 Gb Sata Ram : 4 GB DDR2 DVD Brænder Web
Klokken 08.31 Tuesday den 11. November 2014
Kategori: MacBook
HP Probook 6465b
HP Probook 6465b Sælger min datters studie computer. Den har lidt ridser på fronten (se billede) samt en mindre bule i låget - alt kun kosmetisk. Batteriet holder stadig fin strøm. INCL OFFICE 2010 MED LICENSNUMMER BEMÆRK DEN ER MED SSD DISK = hurtig opstart og afvikling
Klokken 17.00 Thursday den 17. April 2014
Kategori: HP/Compaq
Homefront
Homefront DEA-agenten Phil fratræder jobbet efter sin kones død for sin 10-årige datters skyld. De flytter sammen til en lille afsides og stille by. Det viser sig, at de har valgt den forkerte by, for inden længe opstår der problemer med den lokale narkobaron. Jaso
Klokken 20.42 Tuesday den 8. April 2014
Kategori: Blu-Ray region B/2
Homefront
Klokken 22.15 Tuesday den 1. April 2014
Kategori: Blu-Ray region B/2
Homefront
Klokken 21.39 Saturday den 29. March 2014
Kategori: Blu-Ray region B/2
Attentat på Jesus af Ove von Spaeth (inkl. porto)
Attentat på Jesus af Ove von Spaeth (inkl. porto) Bind 1-5. Religionshistorie. Sælges samlet og prisen er INKL. porto. Indeholder: Profeten som ukendt Geni Den hemmelige Religion Den forsvundne Tronarving Gåden om Faraos Datters Søn De fortrængte Optegnelser Pæne, men bind 1-3 har læserynke på ryggen.
Klokken 11.50 Monday den 17. March 2014
Attentat på Jesus af Ove von Spaeth
Attentat på Jesus af Ove von Spaeth Bind 1-5. Religionshistorie. Sælges samlet og prisen er INKL. porto. Indeholder: Profeten som ukendt Geni Den hemmelige Religion Den forsvundne Tronarving Gåden om Faraos Datters Søn De fortrængte Optegnelser Pæne, men bind 1-3 har læserynke på ryggen.
Klokken 21.20 Friday den 7. March 2014
Iphone 4 16 GB, fin, eget af voksen kvinde.
Iphone 4 16 GB, fin, eget  af voksen kvinde. Her sælges datters Iphone 4 16 GB med alt tilbehør.  Mobilen er i fin stand og altid været i cover. Sendes som b-post.
Klokken 10.20 Tuesday den 4. March 2014
Kategori: iPhone
Sagaen om isfolket 1-46 af Margit Sandermo hardback
Sagaen om isfolket 1-46 af Margit Sandermo hardback Hele min datters samling af disse skønne bøger sælges for højeste bud de er alle i extremt vejholdt stand og sælges for højeste bud. Der er en stor flyttekasse ialt 46 bøger  fra nr 1 til 46 nyprisen har været på omkring 3500 kr og håber nogen vil gi et o
Klokken 17.40 Saturday den 15. February 2014
Kategori: Skønlitteratur
PH lampe - PH5
PH lampe - PH5 Gammel PH5-lampe som har hængt i mine forældres hus i lang tid. De ville ikke have den mere så nu sælger jeg den for at få lidt ekstra penge til min datters konfirmation. Den er gammel og slidt. Har brugsspor. Lidt ridser. Men sidst den var sat til virked
Klokken 18.00 Friday den 31. January 2014
Kategori: Loftslamper
Sony Xperia Go defekt strømstik, 6 mdr. gammel.
Sony Xperia Go defekt strømstik,  6 mdr. gammel. Jeg sælger min datters Sony Xperia go hvor strømstikket desværre er gået i stykker. Ellers er den som ny uden ridser. Kan du selv skifte stikket, eller kender du en der kan,  har du mulighed for at få en meget billig og god telefon. Alt originalt udstyr,
Klokken 17.01 Thursday den 19. December 2013
Kategori: Sony Ericsson
Halvhøj seng sælges
Halvhøj seng sælges Min dejlige datters halvhøje seng sælges kun på grund af hun er blevet for stor til den.   Halvhøj seng i bedste Flexa/Thuka kvalitet hvid pigmenteret, med næsten alt i udstyr som gør sengen til et lille fint hus med tag,sider og front kun med små mangler
Klokken 18.00 Thursday den 1. August 2013
Kategori: Senge, højstole & andre børnemøbler
Halvhøj seng sælges
Halvhøj seng sælges Min dejlige datters halvhøje seng sælges kun fordi hun er blevet for stor til den.   Sengen er i bedste Flexa/Tuka kvalitet og har fra ny kostet ca. 4000.- kr. hos Hansen møbler jeg har kvitering. Sengen sælgers med næsten alt i udstyr som gør den til et
Klokken 15.50 Thursday den 1. August 2013
Universal Soldier: Day of Reckoning
Universal Soldier: Day of Reckoning Dolph Lundgren og Jean-Claude Van Damme vender tilbage i Universal Soldier 4, der går under titlen "Universal Soldier: Day of Reckoning". John vågner fra koma til den tragiske nyhed om sin kones og datters død under et brutalt indbrud i familiens hjem. Jo
Klokken 22.20 Friday den 21. June 2013
Kategori: Blu-Ray region B/2
Klokken 21.10 Saturday den 4. May 2013
Kategori: Blu-Ray region B/2
Sovesofa
Sovesofa Har denne skønne sovesofa til salg. Den er 1 år gammel. Har stået ude på min datters kolligeværelse, men har ikke været brugt ret meget, da hun ikke har været der så meget. Ved ikke om jeg stadig har kvittering på den. Køber afhenter selv, da den ikke bli
Klokken 20.50 Sunday den 7. April 2013
Kategori: Sovesofaer
Klokken 23.07 Tuesday den 26. March 2013
Kategori: Blu-Ray region B/2
Elitebook 6930p
Elitebook 6930p Sælger her min datters gamle trofaste studie pc. Kendte fejl og mangler: 2 gummidutter i bunden mangler, og det lader til at blæseren ikke kører optimalt. Pc bliver dog ikke abnormt varm. Windows Home Premium Core 2 duo P8600 2,4 GHZ 4 GB Ram Intel 4 expr
Klokken 17.11 Monday den 11. March 2013
Kategori: HP/Compaq
Macbook 13.3 (Hvid) incl Office 2011
Macbook 13.3  (Hvid) incl Office 2011 Hvid Macbook 13.3 (Min datters som nu er udskiftet til Ny.) Cpu : Intel Core Duo 1.83 Ghz Ram : 2 GB DDR2 HDD : 160 GB Sata (Lige sat i) Slide in DVD/CD Bluetooth Trådløst netkort Webcam Batteri : ca 3.5 time (udskiftet sidste år) Software : Nyinstalleret
Klokken 11.01 Saturday den 26. January 2013
Kategori: MacBook
Sødt sæt str. 110
Klokken 19.42 Tuesday den 22. January 2013
Kategori: Mærketøj
Hello kitty sæt str. 4 år
Kategori: Mærketøj