Søgeresultat for danica

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen danica indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste danica auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste danica auktioner - alle samlet ET sted.

PAX DANICA SAMLING, 25 STK. SØLVMØNTER FORGYLDT MED 24 K.

PAX DANICA SAMLING, 25 STK. SØLVMØNTER FORGYLDT MED 24 K. 25 FLOTTE SØLVMØNTER UDFORMET SOM DANSKE FRIMÆRKER FORGYLDT MED 24 KARAT GULD.. CERTIFIKAT MEDFØLGER. DE FLESTE ER BEGYNDENDE SØLV PATINERET SOM SØLVMØNTER BLIVER. NYPRIS OVER 6000 KR.
Klokken 08.00 Saturday den 25. May 2019
Kategori: Danske medaljer

PAX DANICA SAMLING. FORGYLDTE SØLVMØNTER FORMET SOM FRIMÆRKE

PAX DANICA SAMLING. FORGYLDTE SØLVMØNTER FORMET SOM FRIMÆRKE ÆGTHEDS CERTIFIKAT MEDFØLGER. DA DE I SIN TID BLEV SOLGT KOSTEDE DE 4600 KR. MANGLER DESVÆRRE 2 STK. FLERE PATINERET SOM SØLVMØNTER BLIVER MED TIDEN.
Kategori: DK erindrings- og temamønter