Søgeresultat for dame

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen dame indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste dame auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste dame auktioner - alle samlet ET sted.

Halvdan Sivertsen - Førr Ei Dame - 2 Press CD

Halvdan Sivertsen - Førr Ei Dame - 2 Press CD CD: Near Mint- tilstand Sleeve/booklet: Excellent tilstand Tilstandsgradering: F (Fair) - meget ripete, kan hakke G (good) - ripete, men ikke like mange eller like dype riper, skal ikke hakke VG (Very Good) - normalt brukt EX (Excellent) - pen NM (Near Mi
Klokken 22.30 Friday den 23. August 2019
Kategori: Norsk

SINGEL MED KIM LARSEN HJÆRER DAME OG JEG VED EN LÆRKEREDE

SINGEL MED KIM LARSEN HJÆRER DAME OG JEG VED EN LÆRKEREDE DER ER EN SORT STRÆG PÅ SELVE LABEL SOM KAN SES PÅ BILDET
Klokken 12.30 Friday den 23. August 2019
Kategori: Dansk musik

Flot Skagen dame ur

Flot Skagen dame ur Flot Skagen ur med lænke af guld og sølv. Uret har været brug dagligt og fremstår med almindelige brugsspor. Ingen alvorlige skader. Trænger til nyt batteri. Lænken er 17,5 cm uden låsen. Ekstra led på 1,5 cm medfølger. Der er slidt lidt guld af midt på n
Klokken 21.00 Wednesday den 21. August 2019
Kategori: Skagen
Marklin elok 44 039 DB helmetal analog
marklin elok 44 039 DB helmetal analog ældre dame , brugt ,med kun lette brugsspor . Alle funktioner tip top. Kører godt , skifter præcist og lys i alle 4 pærer. Brugt / antik.
Klokken 09.00 Wednesday den 21. August 2019
Kategori: El
Ngaio Marsh : Den grønne dame
Ngaio Marsh : Den grønne dame Forlag : Samlerens , 1966 Pocketbog, 206 sider
Klokken 07.00 Wednesday den 21. August 2019
Kategori: Krimi og detektiv