Søgeresultat for copenhagen

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen copenhagen indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste copenhagen auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste copenhagen auktioner - alle samlet ET sted.

Møntsæt 1973 fra KJØBENHAVNS HANDELSBANK DANISH COINS

Møntsæt 1973 fra KJØBENHAVNS HANDELSBANK DANISH COINS Møntsæt 1973 fra KJØBENHAVNS HANDELSBANK (COPENHAGEN HANDELSBANK) DANISH COINS  i original mappe.
Klokken 19.30 Saturday den 20. April 2019
Kategori: Års- & Møntsæt

Royal Copenhagen Blåkant saltbøsse design 3055

Royal Copenhagen Blåkant saltbøsse design 3055 Saltbøsse blåkant design 3055. Fejler intet.
Kategori: B&G Spise - og kaffestel

17 stk NUANCE osterondeller

17 stk NUANCE osterondeller Helt nye osterondeller fra NUANCE Copenhagen.  Der er 2 farver, hvid (9) og grå (8). De er alle helt nye og i original emballage. Originale prismærker (400kr. Per stk.) sidder også på. Enkelte har været ude af emballagen for at tage billeder.  Varerne sta
Kategori: Køkken
Royal Copenhagen 3 stk Blåkant askebæger design 3082
Royal Copenhagen 3 stk Blåkant askebæger design 3082 3 stk askebæger design 3082 i 1.sortering. Fejler intet.
Kategori: Kgl. Spise - og kaffestel
NORMANN COPENHAGEN SWING-VASE, SORT ,40 CM. SOM NY.
NORMANN COPENHAGEN SWING-VASE, SORT ,40 CM. SOM NY. UDEN SKÅR.
Klokken 10.00 Saturday den 20. April 2019
Kategori: Glas- vaser, skåle, kander m.m.
NORMANN COPENHAGEN SWING-VASER, 2 STK. RØD OG SORT 30 CM
NORMANN COPENHAGEN SWING-VASER, 2 STK. RØD OG SORT  30 CM SOM NYE, UDEN SKÅR.
Klokken 21.30 Friday den 19. April 2019
NORMANN COPENHAGEN SWING-VASER, 2 STK. RØD OG SORT
NORMANN COPENHAGEN SWING-VASER, 2 STK. RØD OG SORT H. 20 + 31 CM. SOM NYE, UDEN SKÅR.
NORMANN COPENHAGEN SWING-VASER, 2 STK. SORTE H. 20 CM.
NORMANN COPENHAGEN SWING-VASER, 2 STK. SORTE H. 20 CM. SOM NYE ,UDEN SKÅR.
Royal Copenhagen Blåkant Thekopper u/underkop design 3042
Royal Copenhagen Blåkant Thekopper u/underkop design 3042 Thekopper uden underkop design 3042. Fejlfri.
Royal Copenhagen Juleplatter Alle *1 sortering* RCJP
Royal Copenhagen Juleplatter  Alle *1 sortering* RCJP Royal Copenhagen Juleplatter  Alle *1 sortering* RCJP Fra 1909-2018 Forskellige priser startpris 19,- for 1970-1989 Køb en 19,- platte, så forhandler vi prisen senere. Vi tilbyder at levere netop den eller de årgange, som du mangler. Samlet tilbud afgives
Klokken 21.00 Friday den 19. April 2019
Kategori: Kgl. Juleplatter