Søgeresultat for bredde

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen bredde indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste bredde auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste bredde auktioner - alle samlet ET sted.

14k hv.guld brillanter

14k hv.guld brillanter Fint vedhæng i 14k hv.guld. Stemplet 585 Monteret med tre fersk vandsperler 3 stk ægte diamanter i brillantslibning Hvid farve Pique 1 Højde 22,2 mm Bredde 11 mm
Klokken 22.00 Saturday den 17. August 2019
Kategori: Halskæder & vedhæng - guld

MESSING OPHÆNG TIL LØBERE O.L. 5 STK. CA. 16 CM. I BREDDE.

MESSING OPHÆNG TIL LØBERE O.L. 5 STK. CA. 16 CM. I BREDDE. .
Klokken 19.30 Saturday den 17. August 2019
Kategori: Messing

Vintage/retro weekendtaske

Vintage/retro weekendtaske Super flot vintage/retro weekendtaske med utrolig god plads i :) Men kan også klappes sammen så den ik er så bred :) Fejler ikke det mindste Længde 36-37cm Højde 21-22cm Bredde (ud til) 20 cmi toppen og 17 cm i bunden
Klokken 19.00 Monday den 12. August 2019
Kategori: Retrotasker
Træ spisebord med hollandsk udtræk
Træ spisebord med hollandsk udtræk Flot gammelt (lidt slidt) spisebord, med 'hollandskudtræk' (forlængelse) -Jeg har en Vurdering fra Lauritz men ønsker i først omgang, selv at sælge.. Længde:84cm. bredde:77cm. højde:72cm. ❤
Klokken 18.00 Monday den 12. August 2019
Kategori: Uden stole