Søgeresultat for brænder

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen brænder indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste brænder auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste brænder auktioner - alle samlet ET sted.

HP Compaq 6730s Nr.1 Køreklar

HP Compaq 6730s Nr.1 Køreklar HP Compaq 6730s Intel (R) Core (TM) 2 Duo CPU T6570 @ 2.1 GHZ 4 GB Ram DDR2 Harddisk på 250 GB Trådløst Netkort Bluetooth DVD-Brænder Skærm 15 Tommer Bemærk at der er 1 pixelfejl Webcam Batteri max 1 time og 35 minutter Windows Licens Mangler Strømforsyni
Klokken 23.30 Saturday den 20. July 2019
Kategori: HP/Compaq