Søgeresultat for brænder

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen brænder indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste brænder auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste brænder auktioner - alle samlet ET sted.

Dell Latitude E6530 Nr.1 Køreklar

Dell Latitude E6530 Nr.1 Køreklar Dell Latitude E6530 Intel (R) Core (TM) i5-3320M CPU @ 2.6 GHZ 8 GB Ram DDR3 Harddisk på 500 GB Trådløst Netkort Bluetooth Hdmi Port DVD-Brænder Skærm 15 Tommer Bemærk at Skærmen har 1 lyse pletter Webcam Batteri max 2 timer og 30 minutter Windows 7 Pro L
Klokken 00.30 Wednesday den 14. November 2018
Kategori: Dell

Lenovo L520 Nr.1 Køreklar

Lenovo L520 Nr.1 Køreklar Lenovo L520 Intel (R) Core (TM) i5-2410M CPU @ 2.3 GHZ 8 GB Ram DDR3 Harddisk på 500 GB Trådløst Netkort Bluetooth DVD-Brænder Skærm 15 Tommer Bemærk at Skærmen har 2 lyse pletter og 12 pixelfej Webcam Batteri død Windows 7 Pro Licens Strømforsyning
Kategori: Lenovo

HP G62 Nr.1 Køreklar

HP G62 Nr.1 Køreklar HP G62 Intel (R) Core (TM) i3 CPU M 330 @ 2.1 GHZ 4 GB Ram DDR3 Harddisk på 500 GB Trådløst Netkort Hdmi Port DVD-Brænder Skærm 15 Tommer Bemærk at Skærmen har 1 pixelfej Webcam Batteri max 2 timer og 20 minutter Windows Licens Mangler Strømforsyning
Kategori: HP/Compaq
HP Pavilion G6 Nr.2 Køreklar
HP Pavilion G6 Nr.2 Køreklar HP Pavilion G6 Intel (R) Core (TM) i5-2450M CPU @ 2.5 GHZ 6 GB Ram DDR3 Harddisk på 500 GB Trådløst Netkort Hdmi Port DVD-Brænder Skærm 15 Tommer Webcam Batteri max 2 timer og 40 minutter Windows 7 Home Premium Licens Strømforsyning
Kategori: HP/Compaq
HP ProBook 650 Nr.1 Køreklar
HP ProBook 650 Nr.1 Køreklar HP ProBook 650 Intel (R) Core (TM) i5-4200M CPU @ 2.5 GHZ 12 GB Ram DDR3 Harddisk på 1 TB Trådløst Netkort DVD-Brænder Skærm 15 Tommer Bemærk at Skærmen har 4 lyse pletter og 1 pixelfej Webcam Batteri max 5 timer Windows Licens Mangler Strømforsyning
Kategori: HP/Compaq
Acer Aspire 7740G Nr.1 Køreklar
Acer Aspire 7740G Nr.1 Køreklar Acer Aspire 7740G Intel (R) Core (TM) i3 CPU M 330 @ 2.1 GHZ 4 GB Ram DDR3 Harddisk på 500 GB Trådløst Netkort Hdmi Port DVD-Brænder Skærm 17 Tommer Webcam Batteri 50 minutter Windows 7 Home Premium Licens Strømforsyning
Kategori: Acer
Medion akoya P7624 Nr.1 Køreklar
Medion akoya P7624 Nr.1 Køreklar Medion akoya P7624 Intel (R) Core (TM) i5-2450M CPU @ 2.5 GHZ 8 GB Ram DDR3 Harddisk på 500 GB Trådløst Netkort Bluetooth Hdmi Port DVD-Brænder Skærm 17 Tommer Webcam Batteri max 3 timer og 30 minutter Windows 7 Home Premium Licens Strømforsyning
Kategori: Andre bærbare