Søgeresultat for bluse

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen bluse indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste bluse auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste bluse auktioner - alle samlet ET sted.

Sara Kelly bluse str 38/40

Sara Kelly bluse str 38/40 Sort strik bluse i hulmønster. 100 % bomuld.
Klokken 19.30 Tuesday den 15. October 2019

Cardigan HM str L

Cardigan HM str L Råhvid cardigan med flot hulmønster. Kan knappes og bruges som bluse. Bomuld.
Kategori: Cardigans

Khaki løs strikket bluse str 42

Khaki løs strikket bluse str 42 Løs tynd strikket bluse med lange tæt siddende ærmer (lidt trompet form forneden på ærmerne ) . Kræver nok en top inden under. Fra Bonaparte
Kategori: Bluser
Noa Noa bluse str XXL
Noa Noa bluse str XXL Flot bluse i blomstret 100% silke. Lynlås i ryggen. Tyndt sort for. BM 2*58 cm.
Bluse i sølv/sort str str 42
Bluse i sølv/sort str str 42 Bluse i sølv/sort stretch med sten i halsudskæringen. Der er nogle tråde trukket ud, men de kan trækkes om på vrangen.
Kategori: Bluser
Bluse fra Street One str 42
Bluse fra Street One str 42 Tynd sort bluse med hvidt mønster. Dyb udskæring. Rynket ender på ærmer og forneden. Skåret under brystet.
Kort bluse med palietter str M
Kort bluse med palietter str M Kort sort bluse med turkis palietter. Blusen går lidt over linningen. 3/4 ærmer.
Feminin bluse i lyse farver str 42
Feminin bluse i lyse farver str 42 Meget flot bluse i sand og lyse farver. Skåret under brystet med et broderet bånd. Blusen er lidt gennemsigtig, så kræver nok en top inden under.
Kategori: Bluser
Khaki tunika/bluse str M
Khaki tunika/bluse str M Bluse i lys og mørke farver. Let gennemsigtig. Lille slids i siderne.
Kategori: Bluser