Søgeresultat for bing&grøndal vase

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen bing&grøndal vase indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste bing&grøndal vase auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste bing&grøndal vase auktioner - alle samlet ET sted.

Bing & Grøndal, Vase m. vindmølle, nr: 525/5210.

Bing & Grøndal, Vase m. vindmølle, nr: 525/5210. Rigtig fin vase, 1 sortering. Den har motiv af vindmølle og landskab. Vasen er 17 cm og er i god stand.
Klokken 13.10 Sunday den 1. February 2015
Kategori: B&G Vaser, skåle, kander m.m.

Bing & Grøndal vase med motiv af stendysse

Bing & Grøndal vase med motiv af stendysse Flot Bing og Grøndal Vase med motiv af stendysse. Højde 24 cm Stemplet i bunden: B&G Kjøbenhavn Denmark Nr.8776-506 EG Smuk og dekorativ vase I perfekt stand
Klokken 11.30 Saturday den 15. November 2014