Søgeresultat for bank

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen bank indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste bank auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste bank auktioner - alle samlet ET sted.

MAROKKO 20 DIRHAMS + 1 DIRHAM, 50, 20, 5 SANTIMA (FAO)

MAROKKO 20 DIRHAMS +  1 DIRHAM, 50, 20, 5 SANTIMA (FAO) MAROKKO 20 DIRHAMS (20MAD) 2002 MOHAMMED VI BANK AL-MAGHRIB  1 Dirham 1974 Hassan II 50 Santima/Centimes 1974 Hassan II 20 Santima/Centimes 1974 Hassan II 5 Santima/Centimes 1974 Hassan II FAO Commemorative
Klokken 18.00 Tuesday den 19. March 2019
Kategori: Afrika Sedler

Norge. Ucirekuleret mønt. Norges Bank 175 år

Norge. Ucirekuleret mønt. Norges Bank 175 år Se kvaliteten på scans (møntks)
Klokken 22.30 Monday den 18. March 2019
Kategori: Norge efter 1814

Norge. Norges Bank. De Forente Nasjoner 1995

Norge. Norges Bank. De Forente Nasjoner 1995 Se scans
Kategori: Norge efter 1814
500 stk blåtiere i bunt forseglet av Norges Bank
500 stk blåtiere i bunt forseglet av Norges Bank Disse sedlene er litra A.De ble utgitt fra 1973 til 1977.Er usikker på hvilket årstall.Sannsynligvis er der også erstatningssedler i denne bunken,men kan ikke garantere det.Da forseglingen fremdeles er aktiv fra disse ble utgitt er det også UNC sedler. Se
Klokken 11.30 Monday den 18. March 2019
Kategori: 10 kroner
Danmark. Helark 25 Øre Bank Mærke. Maribo
Danmark. Helark 25 Øre Bank Mærke. Maribo Virkelig flot helark med bankmærker. 25 øre. Maribo Bank. Diskonto og Laanebanken.
Klokken 00.00 Monday den 18. March 2019
SØNDERBORG BANK: 2 X ½ MARK, 1917 - MÅSKE UNIK - LÆS TEKST
SØNDERBORG BANK: 2 X ½ MARK, 1917 - MÅSKE UNIK - LÆS TEKST Du byder på 2 fine og meget velholdte check blanketter fra SØNDERBORG BANK. De fremstår generelt med meget lette brugsspor og i fine kvaliteter. Underskrifterne er forskellige men de har begge kontrolnummer 7445. Begge fremstår med fine, hele stempler. De
Kategori: Nød-, Kommune- og Bysedler
*** KINA BANKFRISK 100 YUAN, 2015 UNC**
*** KINA BANKFRISK 100 YUAN, 2015 UNC** Direkte fra kinesisk bank.
Klokken 20.30 Sunday den 17. March 2019
Kategori: Asien, Australien og Oceanien Sedler