Søgeresultat for bånd=

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen bånd= indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste bånd= auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste bånd= auktioner - alle samlet ET sted.

Feminin bluse i lyse farver str 42

Feminin bluse i lyse farver str 42 Meget flot bluse i sand og lyse farver. Skåret under brystet med et broderet bånd. Blusen er lidt gennemsigtig, så kræver nok en top inden under.
Klokken 20.00 Saturday den 16. February 2019
Kategori: Bluser

Noa Noa elegant blazer XXL

Noa Noa elegant blazer XXL Blazer i blankt stof med velour bånd og pallietter ned foran. Let puf ærme. Bm 2*51 cm.

Hvid Hør blazer str L

Hvid Hør blazer str L Lidt speciel blazer i hvid hør med guld broderet kant bånd og guld broderet lommer. Længere bagpå.  Skal renses da den er blevet skjoldet af at hænge.
Klokken 19.00 Friday den 15. February 2019
Selskabsbukser str L
Selskabsbukser str L Sort selskabsbukser fra Peppercorn str L.  Flot selskabsbukser i tyndt stof med et tyndt for. Bånd i taljen og lynlås bagpå. Livvidde 84 cm og hel længde 107 cm.
Klokken 19.30 Thursday den 14. February 2019
Kategori: Bukser