Søgeresultat for Per borup

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen Per borup indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste Per borup auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste Per borup auktioner - alle samlet ET sted.

Per borup lås til 2 kæder. +2 halskæder og 2 armbånd

Per borup lås til 2 kæder. +2 halskæder og 2 armbånd Per borup lås rødguld med hvidguld bånd og 2 diamanter. 2 halskæder og 2 armbånd.
Klokken 21.00 Tuesday den 20. January 2015
Kategori: Halskæder & vedhæng - guld

Per borup lås og 2 kæder

Per borup lås og 2 kæder Per borup lås og 2 kæder

Per borup lås med kæde.

Per borup lås med kæde. Per borup lås med kæde.
Per borup halskæde
Per borup halskæde Per borup lås med kæde
Per borup smykkelås med 2 kæder.
Per borup smykkelås med 2 kæder. Per borup guld smykkelås kugle med 2brill og hvidguld bånd til 2kæder,kan også bruges til 1. 2 kæder med.til en værdi til 6000 + lås ca ialt 21000kr Kæderne er ny trukket.
Klokken 09.10 Sunday den 6. October 2013
Per borup smykkelås
Per borup smykkelås Guld Per borup smykkelåse,med 2 brillanter til 2 kæder ,rødguld med hvidguld bånd. Den store af dem.+ 2 kæder.
Klokken 13.50 Tuesday den 30. July 2013
Kategori: Smykke led/Charms/glaskugler
Per Borup 14 Karat Guld Lås
Per Borup 14 Karat Guld Lås Ny og ubrugt Per Borup Perlelås stemplet P.Bo 585. Diameter 1,2 cm. Flot rustik overflade med blank midterstykke.
Klokken 23.21 Wednesday den 3. April 2013
Per Borup 14 karat Guld Lås
Per Borup 14 karat Guld Lås Ny og ubrugt Per Borup Perlelås stemplet P.Bo 585. Længde 1,3 cm. Flot rustik mønster.