Søgeresultat for Pantella

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen Pantella indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste Pantella auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste Pantella auktioner - alle samlet ET sted.

Pantella standerlampe

Pantella standerlampe   Kun afhentning Verner Panton. Pantella standerlampe af hvidt akrylplast, stamme af sortlakeret plast. Formgivet i 1971. Fremstillet hos Louis Poulsen. Fremstår med senere sortlakering. Rigtig god stand med helt ny skærm holder
Klokken 10.20 Saturday den 31. August 2013
Kategori: Gulvlamper

Pantella standerlampe

Pantella standerlampe   Kun Afhentning Verner Panton. Pantella standerlampe af hvidt akrylplast,.Formgivet i 1971. Fremstillet hos Louis Poulsen. H. 130 cm. I super flot og god stand
Kategori: Gulvlamper

Pantella gulvlampe

Pantella gulvlampe Ca. 2 år gl. Minimal brugsspor, lidt ridser på fod.   Nypris 4.995 kr.
Klokken 20.27 Tuesday den 16. July 2013
Kategori: Gulvlamper