Søgeresultat for Lego vw

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen Lego vw indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste Lego vw auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste Lego vw auktioner - alle samlet ET sted.

LEGO plast biler, 1:87. 5 stk fra 1960erne.

LEGO plast biler,  1:87. 5 stk fra 1960erne. 3 pæne i god stand og 2 defekte, se foto. Gl. Lego Shell Mercedes sættervogn (er som ny), Gl. Lego VW varebil (er som ny), Gl. Lego Esso Ladvogn + Hænger (afskrab på esso mærke og krog til ladvogn mangler, Defekte vogn), Gl. Lego Tankvogn (pæn uden mærker
Klokken 18.40 Tuesday den 29. March 2016
Kategori: Eksklusivt Lego

Klokken 09.40 Tuesday den 8. March 2016
Kategori: Eksklusivt Lego

Klokken 17.50 Thursday den 11. February 2016
Kategori: Eksklusivt Lego
Klokken 11.00 Sunday den 24. January 2016
Kategori: Eksklusivt Lego
Klokken 07.20 Tuesday den 5. January 2016
Kategori: Eksklusivt Lego
Klokken 19.50 Saturday den 19. December 2015
Kategori: Eksklusivt Lego
Klokken 21.50 Thursday den 19. November 2015
Kategori: Eksklusivt Lego
Klokken 22.40 Saturday den 31. October 2015
Kategori: Eksklusivt Lego
LEGO plast biler, 1:87. 6 stk fra 1960erne.
LEGO plast biler,  1:87. 6 stk fra 1960erne. 4 pæne i god stand og 2 defekte, se foto. Gl. Shell Lego tankvogn, Gl. Lego VW varebil (er som ny), Gl. Lego Esso Ladvogn (afskrab på esso mærke), Gl. Lego Tankvogn. 2 defekte vogne, Kranvogn og Shell Sættevogn (uden Trækker). Alle er stemplet med Lego i
Klokken 09.00 Friday den 9. October 2015
Kategori: Eksklusivt Lego
LEGO VW Pick Up - JULSØLEJREN
LEGO VW Pick Up - JULSØLEJREN LEGO VW Pickup - Julsølejren 1967 Ingen æske Billederne 3, 4, 5, 6 blev ændret den 10/11/2014 13:29
Klokken 08.32 Tuesday den 11. November 2014
Kategori: Lego
Lego. VW varebil. 1/87
Lego. VW varebil. 1/87 Top og bund er delt,kan ikke klikkes sammen. En ridse på taget.
Klokken 07.55 Tuesday den 11. November 2014
Kategori: Samleobjekter
LEGO. VW Samba Bus.
LEGO. VW Samba Bus. Bilen har fået et skub i højre side ,der har gjort den lidt skæv.
Kategori: Samleobjekter
VW Bus fra LEGO - Flot stand
VW Bus fra LEGO - Flot stand Lego VW Bus. Made in Denmark. I fin original stand med ganske få brugsspor. Baghjulene ruller ikke rundt. Stand i følge billeder. Vægt uden emballage 13 gram. Jeg har også Norsk og Svensk Bankkonto, så der er er ikke gebyr for overførsel fra udenlandsk ba
Klokken 09.10 Friday den 18. April 2014
Kategori: Lego
LEGO VW PICKUP
LEGO  VW PICKUP EN PICKUP I HVIDT OG GRØNT
Klokken 17.21 Tuesday den 1. April 2014
Lego BIL VW Käfer 1200 fra 1961
Lego BIL VW Käfer 1200 fra 1961 En fin Lego VW Käfer 1200 Den er i en virklig god Stand.
Klokken 14.50 Saturday den 19. October 2013
Kategori: Lego
Lego vw 1500
lego vw 1500 lego vw 1500, lego bil som ny og ingen fejl eller mangler. bare flot, kig billeder
Klokken 18.51 Sunday den 22. September 2013
Kategori: Lego
LEGO. VW VAN 2STK
Klokken 19.40 Wednesday den 4. September 2013
Kategori: Eksklusivt Lego
GAMMEL LEGO VW VAN FRA 50ÈRNE ELLER 60ÈRNE H0
GAMMEL LEGO VW VAN FRA 50ÈRNE ELLER 60ÈRNE H0 GAMMEL LEGO VW VAN FRA 50ÈRNE ELLER 60ÈRNE H0.DEN HAR EN SKADE VED DET FORESTE VINDUE OG HJUL AKSLERNE ER LIDT RUSTNE ELLERS I FIN STAND,ALDEREN TAGET I BETRAGTNING,SE BILLEDER.START PRIS 10KR.
Klokken 22.51 Monday den 8. April 2013
Kategori: Lego
5 LEGO VW - i forskellig stand. Lav startpris!
5 LEGO VW - i forskellig stand. Lav startpris! Udvalg på 5 LEGO "bobler" fra 1950erne. Fra OK til defekt Bilerne har ligget i en cigarkasse siden ca. 1960. De har været brugt. De to bordeaux-røde er hele. De tre øvrige har forskellige defekter. En af de sorte er en VW 1200 (se fotografier) A lot of 5
Klokken 20.29 Monday den 25. March 2013
Kategori: Lego
Lego VW-bus i meget fin stand
Lego VW-bus i meget fin stand Uden fejl eller mangler
Klokken 20.51 Tuesday den 29. January 2013
Kategori: Lego
LEGO VW Transporter 2 farvet ca 1960. Plast 6 cm fin stand
LEGO VW Transporter 2 farvet ca 1960. Plast 6 cm fin stand En gammel Lego bil fra dengang de lavede små biler, som man kunne lege med sammen med sine Lego klodser. Bilen er i fin stand. SE også mine øvrige auktioner, herunder en anden Lego bil.
Klokken 12.48 Friday den 25. January 2013