Søgeresultat for 1986

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen 1986 indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste 1986 auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste 1986 auktioner - alle samlet ET sted.

Metallica - Master Of Puppets CD 1986

Metallica - Master Of Puppets CD 1986 CD: Near Mint- tilstand Sleeve/booklet: Excellent tilstand (tidligere eiers navn skrevet på innsiden av booklet) Tilstandsgradering: F (Fair) - meget ripete, kan hakke G (good) - ripete, men ikke like mange eller like dype riper, skal ikke hakke VG (Very
Klokken 21.30 Saturday den 17. August 2019
Kategori: Metal

Transformers - Five Faces Of Darkness DVD 1986

Transformers - Five Faces Of Darkness DVD 1986 DVD: Very Good+ tilstand Cover: Excellent tilstand Tilstandsgradering: F (Fair) - meget ripete, kan hakke G (good) - ripete, men ikke like mange eller like dype riper, skal ikke hakke VG (Very Good) - normalt brukt EX (Excellent) - pen NM (Near Mint) - so
Kategori: Animasjon

Transformers - Takara DVD 1986

Transformers - Takara DVD 1986 DVD: Near Mint- tilstand Cover: Excellent tilstand Tilstandsgradering: F (Fair) - meget ripete, kan hakke G (good) - ripete, men ikke like mange eller like dype riper, skal ikke hakke VG (Very Good) - normalt brukt EX (Excellent) - pen NM (Near Mint) - so
Kategori: Animasjon
JULEARK FRA SVENDBORG 1986 UFOLDET
JULEARK FRA SVENDBORG 1986   UFOLDET JULEARK FRA SVENDBORG 1986   UFOLDET
Klokken 20.30 Saturday den 17. August 2019
Kategori: Helark
Tyskland. Abria album med mange mærker. 1949-1986
Tyskland. Abria album med mange mærker. 1949-1986 Flot fortrykt album med sider fra 49-86. Der er en del frimærker i albummet. Nogle sider er helt fyldte, nogle har færre mærker og nogle sider er tomme. Dog generelt er det et fint album, der er rigtig god at bygge videre på.
Klokken 20.01 Saturday den 17. August 2019
Kategori: Bundesrepublikken
Norge. Årsmappe 1986 + ekstra
Norge. Årsmappe 1986 + ekstra Se scans Årsmappen fra 1986 + ekstra fireblok af 15 kr.
Klokken 20.00 Saturday den 17. August 2019
Færøerne, 1986-1990 52 FDC i album
Færøerne, 1986-1990 52 FDC i album Album med 52 Færøerske FDC, Der er mange gode serier imellem.
Kategori: Førstedagskuverter
DANMARK JULEMÆRKE KATALOGER 1986+83.
DANMARK JULEMÆRKE KATALOGER 1986+83. .
Klokken 19.30 Saturday den 17. August 2019
Kategori: Litteratur & Kataloger
FÆLLES NORDISKE UDG. FDC 69,77,80,83,86-DK + **MRK. 83+86
FÆLLES NORDISKE UDG. FDC 69,77,80,83,86-DK + **MRK. 83+86 POSTFRISKE MRK. 83+86 KOMPLET. FDC KOMLET I ÅRGANGE PÅ NÆR DK 1986
SIGNERET HELARK AF IB SPANG OLSEN. 1986. UFOLDET.
SIGNERET HELARK AF IB SPANG OLSEN. 1986. UFOLDET. .PÅ TVÆRS AF HELE ARKET.
JULEMÆRKER VARIANTER HELARK 1986. MRK. 32. BLÅ PLET OV/1986
JULEMÆRKER  VARIANTER HELARK 1986. MRK. 32. BLÅ PLET OV/1986 UFOLDET. IKKE TRYKTILFÆLDIGHED DA JEG HAR FLERE AF DEN SAMME VARIANT.
1986 JULE HELARK. UFOLDET
1986 JULE HELARK. UFOLDET .
Kategori: Helark
SVIKMØLLEN 1986, FLOT STAND.
SVIKMØLLEN 1986, FLOT STAND. .
Kategori: Magasiner & Blade
FÆLLES NORDISKE UDGAVER 1986+91. 91 + ÅLAND,FØ. OG GRØNLAND
FÆLLES NORDISKE UDGAVER 1986+91. 91 + ÅLAND,FØ. OG GRØNLAND .
Klokken 12.00 Saturday den 17. August 2019
Det kongelige møntsæt 1986.
Det kongelige møntsæt 1986. Fragten er kr 33
Klokken 02.30 Friday den 16. August 2019
Kategori: Års- & Møntsæt
Flot Prøvemønt 2 kr 1986 GP 34 A
Flot Prøvemønt 2 kr 1986 GP 34 A Fragten er kr 19
Klokken 02.00 Friday den 16. August 2019
Kategori: Prøvemønter og Prøvesæt
Prøvemønt 2 krone 1986 GB 34B
Prøvemønt 2 krone 1986 GB 34B Fragten er kr 19
Flot Prøvemønt 10 krone 1986. G P 44
Flot Prøvemønt 10 krone 1986. G P 44 Fragten er kr. 19 Der kan betales med mobile pay
Flot sølv 10 krone 1986. Kronpris Frederiks 18 års fødsslse
Flot sølv  10 krone 1986. Kronpris Frederiks 18 års fødsslse Fragten er kr 29
Kategori: DK efter 1978 - 10 krone
7 stk Prøvemønter 2 krone 1986
7 stk Prøvemønter 2 krone 1986 Prøvemønter 2 kr 1986. GP34 B,c,d,e,f,g og h Alle flottemønter med skarpt møntskær Fragten er kr 132 forsikret.
Superflot Prøvemønt 20 kr 1986 GP 37 med skarpt møntskær
Superflot Prøvemønt 20 kr 1986 GP 37 med skarpt møntskær Fragten er kr. 19
Klokken 19.30 Thursday den 15. August 2019
GUERNSEY. 1986. AFA 353 postfrisk
GUERNSEY. 1986. AFA 353 postfrisk GUERNSEY. 1986. Dronning Elizabeth II's 60-års fødselsdag. AFA 353 postfrisk. AFA kr. 25,-.
Klokken 19.00 Thursday den 15. August 2019
Kategori: England
ALDERNEY. 1986. AFA 28-31 postfrisk
ALDERNEY. 1986. AFA 28-31 postfrisk GUERNSEY, ALDERNEY. 1986. Forter. AFA 28-31 postfrisk. AFA kr. 115,-.
Kategori: England
JULEARK FRA 1986 MED SINATUR UFOLDET
JULEARK FRA 1986 MED SINATUR UFOLDET JUL
Kategori: Helark
FÆRØERNE. 1986. AFA 133-35 miniark postfrisk
FÆRØERNE. 1986. AFA 133-35 miniark postfrisk FÆRØERNE. 1986. Frimærkeudstillingen HAFNIA 87. AFA 133-35 miniark postfrisk. AFA kr. 110,-.
Klokken 18.30 Thursday den 15. August 2019
Kategori: Postfrisk/Hængslet
DANMARK. 1986. AFA 852 miniark stemplet
DANMARK. 1986. AFA 852 miniark stemplet DANMARK. 1986. Frimærkeudstillingen Hafnia 87. Blok II. AFA 852 miniark stemplet. AFA kr. 80,-.
Kategori: Stemplet
Portugal+Maderia europamærker miniark, afa nr. 324-27 + 45
Portugal+Maderia europamærker miniark, afa nr. 324-27 + 45 Portugal+Maderia europamærker miniark, afa nr. 324-27 + 45 År 1986 Postfriske
Klokken 16.30 Thursday den 15. August 2019
Kategori: Øvrige lande
Märklin 5106 100 stk. 180 mm skinner *NYE* MINIMUMSPRIS !!
Märklin 5106 100 stk. 180 mm skinner *NYE* MINIMUMSPRIS !! Märklin 5106 100 stk. 180 mm skinner *NYE* 5106-M86A Fabriksnye i originale æsker, sidste udgave med skjulte midterkontaket, model slutår 1986. Kostede 27,95 pr. stk. i kataloget 1986-88 altså 2.795,- for de her 100 Stk. QXL 20.02.2019 -16:15.
Klokken 13.00 Thursday den 15. August 2019
Kategori: Spor H0
Portugal, 3 miniark fra 1986 og 88, postfriske
Portugal, 3 miniark fra 1986 og 88, postfriske Portugal, 3 miniark fra 1986 og 88, postfriske
Klokken 19.31 Wednesday den 14. August 2019
Kategori: Portugal
Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1701 - 02, postfriske 1986
Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1701 - 02, postfriske 1986 Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1701 - 02, postfriske 1986
Kategori: Portugal
Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1692 - 93, postfriske 1986
Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1692 - 93, postfriske 1986 Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1692 - 93, postfriske 1986
Kategori: Portugal
Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1681 - 82, postfriske 1986
Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1681 - 82, postfriske 1986 Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1681 - 82, postfriske 1986
Kategori: Portugal
Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1673 - 73, postfriske 1986
Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1673 - 73, postfriske 1986 Portugal, 2 miniblokke afa nr. 1673 - 73, postfriske 1986
Kategori: Portugal
Norge, 3 miniark fra 1986 og 87, postfriske
Norge, 3 miniark fra 1986 og 87, postfriske Norge, 3 miniark fra 1986 og 87, postfriske
ALBUMKLUBBEN COMICS- SPLINT& CO.: GULD OG GORILLAER
ALBUMKLUBBEN COMICS- SPLINT& CO.: GULD OG GORILLAER FRA 1986. PÆN BRUGT STAND.
Klokken 20.00 Monday den 12. August 2019
Kategori: Øvrige tegneserier - Voksne
KINA. 1986. FDC med 20f, sendt fra Shanghai...Mi.FDC €8 med
KINA. 1986. FDC med 20f, sendt fra Shanghai...Mi.FDC €8 med KINA. 1986. Ægte brugt FDC med 20f, sendt fra Shanghai Kommunikation Universitet til Shanghai Fudan Universitet, med ank. stempel på bagsiden. Michel 2050. FDC €8.
Klokken 19.00 Monday den 12. August 2019
Kategori: Asien
6 JULEARK FRA ODDER 1977-78-80-81-82 OG 1986 UFOLDET
6 JULEARK FRA ODDER 1977-78-80-81-82 OG 1986 UFOLDET JUL
Klokken 21.30 Saturday den 10. August 2019
Kategori: Helark