Søgeresultat for 1816

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen 1816 indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste 1816 auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste 1816 auktioner - alle samlet ET sted.

Tyskland serien, Indistri og teknk minus 1816

Tyskland serien, Indistri og teknk   minus 1816 serien "Industri og Teknik" fireblok, minus 1816 + stemplet sæt, fireblokkne er postfriske Afa værdi over 1600 kr.   afa 1816 er kun som enkelt mærke Plancher følger ikke med
Klokken 23.00 Tuesday den 20. August 2019
Kategori: Bundesrepublikken