Søgeresultat for �disse

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen �disse indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste �disse auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste �disse auktioner - alle samlet ET sted.

ANDERS AND 1958. NR. 2-6,9,10,12-15,17,20-26

ANDERS AND 1958. NR. 2-6,9,10,12-15,17,20-26 1 STK. M/SKRIFT 13 STK. M/SPLITTER 1 MED LØS FORSIDE SAMT MANGLER BAGSIDE. DIV. SMÅFEJL SOM DER JO ER PÅ DISSE GAMLE BLADE.
Klokken 22.00 Friday den 23. August 2019
Kategori: Anders And

ANDERS AND 1958 NR. 2-17,19-26. UDEN SKRIFT PÅ NÆR 1

ANDERS AND 1958 NR. 2-17,19-26. UDEN SKRIFT PÅ NÆR 1 MANGE RIGTIG FLOTTE. 8 STK. MED SMÅ SPLITTER OG 1 STK. MED STOR. + LIDT SMÅFEJL RUNDT OMKRING SOM DER NU ER PÅ DISSE GAMLE BLADE. NR. 16 MED SKRAVERET ANDERS AND. ELLERS UDEN SKRIFT
Kategori: Anders And

2 fine hel ark købekort for kvinder & mænd 1948 + sukkerkort

2 fine hel ark købekort for kvinder & mænd 1948 + sukkerkort To flotte købekort med alle mærkerne. Disse købekort kom i 1944 + 1947 & 1948 i 1948 kom der også kort til piger og drenge. hel ark 10 kg. Industri sukker rationeringsmærke, var bl.a. til bagerier og hoteller m. fl. Format:7,3 x 8,5 cm.
Klokken 15.30 Wednesday den 21. August 2019
Kategori: Rationeringsmærker
ISLAND.AFA 65 OG 67 STEMPLET. DOBBELTPRÆG . MIN. 1600 SEK !!
ISLAND.AFA 65 OG 67 STEMPLET. DOBBELTPRÆG . MIN. 1600 SEK !! 4 aur blå med forskudt portræt,så der fremkommer tydeligt DOBBELTPRÆG. 15 aur violet med  forskudt portræt og tydeligt DOBBELTPRÆG Dobbeltpræg ikke registreret i AFA katalog,men svenske Philatelia 2000 har begge mærker som varianter og DISSE ER HVER PRISS
Klokken 10.30 Wednesday den 21. August 2019
Kategori: Stemplet
Always Ultra Normal - 26 stk.
Always Ultra Normal - 26 stk. Always Ultra Normal med vinger. Der er 26 stk i en pakke. Disse er fra et restparti
Klokken 09.30 Wednesday den 21. August 2019
IPhone Løbe Armbånd
iPhone Løbe Armbånd Er du klar til sommeren? Hvis ikke, så kig her! Disse smarte armbands er perfekte til alle typer. En hyggelig løbetur i skoven, en tur på løbebåndet, og meget meget mere! Armbåndet har en refleks kant, så en løbetur midt om natten er ingen sag, og de er t
Klokken 01.30 Wednesday den 21. August 2019
Kategori: iPhone
Navigare brettspill fra 1960 selges
Navigare brettspill fra 1960 selges Selger et pent og komplett Navigare-spill fra 1960. Det er ikke mange av disse på markedet, så benytt sjansen nå!Se flere gjenstander fra denne selgeren
Klokken 21.30 Sunday den 11. August 2019