Søgeresultat for ”guld”

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen ”guld” indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste ”guld” auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste ”guld” auktioner - alle samlet ET sted.

Vedhæng i guldbelagt sølv med perle

Vedhæng i guldbelagt sølv med perle Flot vedhæng i sølv belagt med guld (mat). Stemplet Ag 925. I midten er der en perle i brunlig farve. Ca 2 cm
Klokken 12.00 Sunday den 26. May 2019
Kategori: Vedhæng til halskæde

Flot Skagen dame ur

Flot Skagen dame ur Flot Skagen ur med lænke af guld og sølv. Uret har været brug dagligt og fremstår med almindelige brugsspor. Ingen alvorlige skader. Trænger til nyt batteri. Lænken er 17,5 cm uden låsen. Ekstra led på 1,5 cm medfølger. Der er slidt lidt guld af midt på n
Klokken 11.30 Sunday den 26. May 2019
Kategori: Skagen

Hvid Hør blazer str L

Hvid Hør blazer str L Lidt speciel blazer i hvid hør med guld broderet kant bånd og guld broderet lommer. Længere bagpå.  Skal renses da den er blevet skjoldet af at hænge.
Klokken 11.00 Sunday den 26. May 2019
Feminin top fra Sara Kelly str 42
Feminin top fra Sara Kelly  str 42 Flot hvid top med broderi af guld og sølv. Lynlås i siden. Kan bruges både til hverdag og fest.
Kategori: Toppe
Calvaneo Aerostar II Black Gold.
Calvaneo Aerostar II Black Gold. Nyt og ubrugt Calvaneo Aerostar II Black Gold. Uret ligger i original Opbevaringboks, certifikat og papirer medfølger. Tekniske specifikationer. · OS 10 Miyota urværk Chronograf. ·  Forgyldt rustfrit stål. · Stilfuld sort ur-skive med guld baton indeks.
Klokken 08.00 Sunday den 26. May 2019
Ring i guld/hvidguld med diamanter
Ring i guld/hvidguld med diamanter Utrolig flot ring i hvidguld og guld med diamanter. Certifikat er vist som billede. Størrelse 52
Klokken 02.00 Sunday den 26. May 2019
Kategori: Ringe - guld
SMUK SØLV 24K FORGYLDT KOPI AF CHRISTIAN II?? MØNT .925 Ag
SMUK SØLV 24K FORGYLDT KOPI AF CHRISTIAN II?? MØNT .925 Ag SMUK SØLV 24K FORGYLDT KOPI AF CHRISTIAN II?? MØNT .925 Ag 20 gr. Danmarks Møntskat i plastik kapsel. Dia: 38,6 mm Vægt 20 gram Finhed : 0.925 Sterlingsølv med 24 karat guld påført
Klokken 21.00 Saturday den 25. May 2019
Kategori: Samlinger og Diverse mønter
SMUK SØLV 24K FORGYLDT KOPI CHRISTIAN IV MØNT PORTUGALØSER
SMUK SØLV 24K FORGYLDT KOPI CHRISTIAN IV MØNT PORTUGALØSER SMUK SØLV 24K FORGYLDT KOPI AF CHRISTIAN IV MØNT PORTUGALØSER  .925 Ag 20 gr Danmarks Møntskat i plastik kapsel. Dia: 38,6 mm Vægt 20 gram Finhed : 0.925 Sterlingsølv med 24 karat guld påført.
Klokken 18.00 Saturday den 25. May 2019
PAX DANICA SAMLING, 25 STK. SØLVMØNTER FORGYLDT MED 24 K.
PAX DANICA SAMLING, 25 STK. SØLVMØNTER FORGYLDT MED 24 K. 25 FLOTTE SØLVMØNTER UDFORMET SOM DANSKE FRIMÆRKER FORGYLDT MED 24 KARAT GULD.. CERTIFIKAT MEDFØLGER. DE FLESTE ER BEGYNDENDE SØLV PATINERET SOM SØLVMØNTER BLIVER. NYPRIS OVER 6000 KR.
Klokken 08.00 Saturday den 25. May 2019
Kategori: Danske medaljer
SMUK SØLV KOPI MØNT 1 POND 1898 ZUID AFRIKAKAANSCHE RERUPLIE
SMUK SØLV KOPI MØNT 1 POND 1898 ZUID AFRIKAKAANSCHE RERUPLIE SMUK SØLV KOPI MØNT 1 POND 1898 ZUID AFRIKAKAANSCHE RERUPLIEK 1 POUND SOUTH AFRICA i plastik etui og PROOF kvalitet.  Diameter 25 mm. Vægt 10 gram Finhed : 0.999 Finsølv med 24 karat guld påført. Samme mønt koster 150 kr +  fucking crazy porto på møntbutt
Klokken 22.31 Thursday den 23. May 2019
Kategori: Afrika
KIM LARSEN s`GREATEST GULD & GRØNNE SKOVE
KIM LARSEN s`GREATEST GULD & GRØNNE SKOVE CD
Klokken 16.30 Wednesday den 22. May 2019
Kategori: Dansk musik