Søgeresultat for ældre

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen ældre indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste ældre auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste ældre auktioner - alle samlet ET sted.

England. Fin lille samling med en del ældre mærker

England. Fin lille samling med en del ældre mærker Fin lille samling i album. Se eksempler på scans. Mærker frem til 1965 (0005)
Klokken 20.30 Friday den 22. March 2019
Kategori: England

Danmark/Norge. Lagermappe med nyere mærker 2003-2005

Danmark/Norge. Lagermappe med nyere mærker 2003-2005 Danmark, 5 sider fra perioden 2003-2005. Norge 7 sider også med nyere mærker + ældre.
Klokken 19.00 Friday den 22. March 2019

Sverige 200 g kilovare med mærker til 2018

Sverige 200 g kilovare med mærker til 2018 Spændende alsidig vare - det viste er det bedste fra kilovaren som indeholder også ældre mærker.
Klokken 19.00 Thursday den 21. March 2019
Dukketilbehør - Stor samling af ældre dele til dukkestel
Dukketilbehør - Stor samling af ældre dele til dukkestel Alt hvad du ser på billederne sælges samlet og kan sendes som forsikret pakke uden omdeling for 43,- Delene er i variende kvalitet og alder Ikke alle dele er uden skår/revner.
Klokken 06.00 Thursday den 21. March 2019
Stort Parti Frankrig. Masser af dyre mærker. 9 kg.
Stort Parti Frankrig. Masser af dyre mærker. 9 kg. Et stort og rigtig godt parti Frankrig. Der er en lager samling med masser af gode mærker, rigtigt meget i den ældre del. En lille del kan ses på billederne. En samling i et Leuchtturm album med postfriske mærker, ikke tæt besat men ok i perioder. Starter
Klokken 16.30 Saturday den 16. March 2019
Kategori: Frankrig