Søgeresultat for årsmappe

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen årsmappe indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste årsmappe auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste årsmappe auktioner - alle samlet ET sted.

Frankrig, Årsmappe 01/86

Frankrig, Årsmappe 01/86 Mærker fra årets første kvartal 86. I flot nummereret mappe, hvor der er et faktaark til hvert enkelt mærker Flot udgivelse
Klokken 22.31 Saturday den 24. August 2019
Kategori: Frankrig

Frankrig, Årsmappe 04/89

Frankrig, Årsmappe 04/89 Mærker fra årets sidste kvartal 89. I flot nummereret mappe, hvor der er et faktaark til hvert enkelt mærker Flot udgivelse
Kategori: Frankrig

Frankrig, Årsmappe 03/89

Frankrig, Årsmappe 03/89 Mærker fra årets tredie kvartal 89. I flot nummereret mappe, hvor der er et faktaark til hvert enkelt mærker Flot udgivelse
Kategori: Frankrig
Frankrig, Årsmappe 02/89
Frankrig, Årsmappe 02/89 Mærker fra årets andet kvartal 89. I flot nummereret mappe, hvor der er et faktaark til hvert enkelt mærker Flot udgivelse
Kategori: Frankrig
Island. Årsmappe 1994
Island. Årsmappe 1994 Årets mærker, incl. 3 miniark
Klokken 22.30 Saturday den 24. August 2019
Island. Årsmappe 1995
Island. Årsmappe 1995 Årets mærker, incl. 2 miniark
Færøerne. Årsmappe 2003
Færøerne. Årsmappe 2003 TEMAAUKTION
Kategori: Årsmapper
Færøerne. Årsmappe 2006
Færøerne. Årsmappe 2006 TEMAAUKTION
Kategori: Årsmapper
Island. Årsmappe 1993
Island. Årsmappe 1993 Årets mærker, incl. 1 miniark
Finland. Årsmappe 1986
Finland. Årsmappe 1986 Se scans
Grønland. Årsmappe 2002
Grønland. Årsmappe 2002 Postpris 167 kr, Afa katalogværdi 380 kr.
Kategori: Årsmapper
Grønland. Årsmappe 2003
Grønland. Årsmappe 2003 Postfris 196 kr., Afa katalogværdi 400 kr.
Kategori: Årsmapper
Norge. Årsmappe 1997
Norge. Årsmappe 1997 Se scans
Norge. Årsmappe 1988
Norge. Årsmappe 1988 Se scan
Norge. Årsmappe 1992
Norge. Årsmappe 1992 Se scan
Norge, Årsmappe 1993
Norge, Årsmappe 1993 Se scan
Norge, årsmappe 1991
Norge, årsmappe 1991 Se scan
Norge. Årsmappe 1983
Norge. Årsmappe 1983 Se scans
Færøerne. Årsmappe 2004
Færøerne. Årsmappe 2004 TEMAAUKTION
Kategori: Årsmapper
Færøerne. Årsmappe 2005
Færøerne. Årsmappe 2005 TEMAAUKTION
Kategori: Årsmapper
Danmark. Årsmappe 1970
Danmark. Årsmappe 1970 Se scans
Kategori: Årsmapper, Årbøger & Souvenirmapper
Madeira, Årsmappe "Aves da Regiao"
Madeira, Årsmappe Se scans Uåbnet
Klokken 20.00 Saturday den 24. August 2019
Kategori: Portugal
Holland. Årsmappe 1991
Holland. Årsmappe 1991 Imponerende mappe. Se indhold på scans
Klokken 16.30 Saturday den 24. August 2019
Kategori: Holland
Finland. Årsmappe 1985
Finland. Årsmappe 1985 Se scans
Klokken 16.01 Saturday den 24. August 2019
Schweiz, Årsmappe 1990
Schweiz, Årsmappe 1990 Flot årsmappe. Flere gode sider, hvor mærkerne præsenteres. Se eksempler af de to første sider på scans
Kategori: Schweiz
Norge. Årsmappe 1982
Norge. Årsmappe 1982 Se scans
Klokken 16.00 Saturday den 24. August 2019
Norge. Årsmappe 1981
Norge. Årsmappe 1981 Se scans
Norge. Årsmappe 1974
Norge. Årsmappe 1974 Se scans (l2)
Norge. Årsmappe 1977
Norge. Årsmappe 1977 Se scans
Norge. Årsmappe 1996
Norge. Årsmappe 1996 Se scans
Norge. Årsmappe 1986 + ekstra
Norge. Årsmappe 1986 + ekstra Se scans Årsmappen fra 1986 + ekstra fireblok af 15 kr.
Norge. Årsmappe 1985
Norge. Årsmappe 1985 Se scans
Norge. Årsmappe 1984 + ekstra
Norge. Årsmappe 1984 + ekstra Se scans. Ekstra marginalblok med det gode 7.50 kr. mærke medfølger
Færøerne. Årsmappe 2005 med juleark
Færøerne. Årsmappe 2005 med juleark God årsmappe
Kategori: Årsmapper
Færøerne. Årsmappe 2003
Færøerne. Årsmappe 2003 Flot årsmappe med flere miniark
Kategori: Årsmapper
Færøerne. Årsmappe 2005. Med juleark
Færøerne. Årsmappe 2005. Med juleark Årets mappe
Kategori: Årsmapper
ÅRSMAPPE ALBUM. 5 STK. TIL HVER 10 MAPPER. FLOT STAND.
ÅRSMAPPE ALBUM. 5 STK. TIL HVER 10 MAPPER. FLOT STAND. .
Klokken 23.00 Friday den 23. August 2019
Kategori: Albums & Tilbehør
Kategori: Albums & Tilbehør
Færøerne Årsmappe fra 2006 (F-2006)
Færøerne Årsmappe fra 2006   (F-2006) Færøerne Årsmappe fra 2006   (F-2006)
Klokken 20.00 Wednesday den 21. August 2019
Kategori: Årsmapper