Søgeresultat for [strømforsyning]

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen [strømforsyning] indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste [strømforsyning] auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste [strømforsyning] auktioner - alle samlet ET sted.

TOSHIBA SATELLITE 755D-14X KØREKLAR

TOSHIBA SATELLITE 755D-14X KØREKLAR CPU AMD A6-3420M RADEON HD GRAPHICS 1.50 GHZ RAM 8 GIGA HD 640 GIGA DVD-RW-DREV 15,6" WIDESCREEN HDMI WEBCAM BLUETOOTH KORTLÆSER NETVÆRK TRÅDLØST NETVÆRK BAT. CA. ½ TIME STRØMFORSYNING MEDFØLGER
Klokken 13.00 Wednesday den 12. December 2018
Kategori: Toshiba

HP G62 Nr.1 Køreklar

HP G62 Nr.1 Køreklar HP G62 Intel (R) Core (TM) i3 CPU M 330 @ 2.1 GHZ 4 GB Ram DDR3 Harddisk på 500 GB Trådløst Netkort Hdmi Port DVD-Brænder Skærm 15 Tommer Bemærk at Skærmen har 1 pixelfej Webcam Batteri max 2 timer og 20 minutter Windows Licens Mangler Strømforsyning
Klokken 18.00 Monday den 10. December 2018
Kategori: HP/Compaq

Medion akoya P7624 Nr.1 Køreklar

Medion akoya P7624 Nr.1 Køreklar Medion akoya P7624 Intel (R) Core (TM) i5-2450M CPU @ 2.5 GHZ 8 GB Ram DDR3 Harddisk på 500 GB Trådløst Netkort Bluetooth Hdmi Port DVD-Brænder Skærm 17 Tommer Webcam Batteri max 3 timer og 30 minutter Windows 7 Home Premium Licens Strømforsyning
Kategori: Andre bærbare
HP PAVILION DV7-6C75EO KØREKLAR
HP PAVILION DV7-6C75EO KØREKLAR CPU INTEL CORE i7-2670QM @ 2.20 GHZ RAM 8 GIGA HD 1 TB DVD-RW-DREV 17,3" WIDESCREEN HDMI WEBCAM KORTLÆSER FINGERAFTRYKSLÆSER NETVÆRK TRÅDLØST NETVÆRK BAT. CA. 1 TIME STRØMFORSYNING MEDFØLGER BEMÆRK KAN IKKE FÅ DET INTERNE TRÅDLØSE NETVÆRK TIL AT VIRKE DER
Klokken 20.30 Sunday den 9. December 2018
Kategori: HP/Compaq
DELL LATITUDE E5430 KØREKLAR
DELL LATITUDE E5430 KØREKLAR CPU INTEL CORE i5-3320M @ 2.60 GHZ RAM 8 GIGA HD 320 GIGA 14" WIDESCREEN HDMI WEBCAM FINGERAFTRYKSLÆSER KORTLÆSER NETVÆRK TRÅDLØST NETVÆRK BAT. CA. 3 TIMER STRØMFORSYNING MEDFØLGER
Kategori: Dell