Søgeresultat for > poul

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen > poul indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste > poul auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste > poul auktioner - alle samlet ET sted.

Poul Henningsen grønne 3/2 Jubilæumsskærme

Poul Henningsen grønne 3/2 Jubilæumsskærme Skærmene er med almindelige brugsspor, men ellers pæne.
Klokken 18.30 Sunday den 17. February 2019
Kategori: Bordlamper

FDC Åbning af Santas Postkontor i Nuuk 11.08.1992

FDC Åbning af Santas Postkontor i Nuuk 11.08.1992 Unik FDC nr. 8 ud af 1000 i anledning af åbning af Santas Workshop i Nuuk. indlagt brev underskrevet i facimile af landsstyreformand Lars Emil johansen og statsminister Poul Schlütter og foto af postkontoret.  Stemplet frimærker: AFA 80 og AFA195. Se foto
Klokken 14.00 Sunday den 17. February 2019
Kategori: Førstedagskuverter