Søgeresultat for !spar

Nedenfor er de seneste op til 50 auktioner hvor tekst strengen !spar indgår i enten teksten eller beskrivelsen.

Vidste du at du GRATIS kan få tilsendt en e-mail med nyeste !spar auktioner, enten dagligt, brugerdefineret tidsinterval eller så snart de dukker op på handelssiderne - så DU kan kontakte sælger først! Registrer her! (Det er HELT GRATIS)

Seneste !spar auktioner - alle samlet ET sted.

Märklin H0 M-Skinneskruer 100 stk. 25 mm *NYE* SS25-100B

Märklin H0 M-Skinneskruer 100 stk. 25 mm *NYE* SS25-100B Märklin H0 Skinneskruer 100 stk. 25 mm *NYE* SS25-100B Blanke med krydskærv, samme størrelse som de gamle med lige kærv Ekstra lange 25 mm, 12 mm længere end standard 13 mm  KUN TIL M-skinner (4 mm hoved) SPAR PORTO !!!! Køb flere auktioner, Køb Nu pris 3
Klokken 23.30 Wednesday den 19. June 2019
Kategori: Spor H0

Märklin H0 m.v. mini sæt med 3 stk HSS 1,5mm bor *NYE* MB-15

Märklin H0 m.v. mini sæt med 3 stk HSS 1,5mm bor *NYE* MB-15 Märklin H0 m.v. mini sæt med 3 stk HSS 1,5 mm bor *NYE* MB-15 Dem man altid mangler, når der skal laves finmekanisk arbejde Topkvalitet vare, helt nye importeret fra Tyskland. SPAR PORTO !!!! Køb flere auktioner, Køb Nu 9,-  QXL 17.01.2019 11:28 Køb Nu 10
Kategori: Spor H0

Märklin H0 m.v. mini sæt med 3 stk HSS 2,0mm bor *NYE* MB-20

Märklin H0 m.v. mini sæt med 3 stk HSS 2,0mm bor *NYE* MB-20 Märklin H0 m.v. mini sæt med 3 stk HSS 2,0mm bor *NYE* MB-20  Dem man altid mangler, når der skal laves finmekanisk arbejde Topkvalitet vare, helt nye importeret fra Tyskland. SPAR PORTO !!!! Køb flere auktioner.
Kategori: Spor H0
Märklin H0 m.v. mini sæt med 3 stk HSS 1,0mm bor *NYE* MB-10
Märklin H0 m.v. mini sæt med 3 stk HSS 1,0mm bor *NYE* MB-10 Märklin H0 m.v. mini sæt med 3 stk HSS 1,0mm bor *NYE* MB-10  Dem man altid mangler, når der skal laves finmekanisk arbejde Topkvalitet vare, helt nye importeret fra Tyskland. SPAR PORTO !!!! Køb flere auktioner, Køb Nu 6,-   QXL 17.01.2019 21:48 Køb Nu 1
Kategori: Spor H0
Märklin H0 m.v. mini sæt med 3 stk HSS 3,0 mm bor *NYE* MB-3
Märklin H0 m.v. mini sæt med 3 stk HSS 3,0 mm bor *NYE* MB-3 Märklin H0 m.v. mini sæt med 3 stk HSS 3,0 mm bor *NYE* MB-30 Dem man altid mangler, når der skal laves finmekanisk arbejde Topkvalitet vare, helt nye importeret fra Tyskland.        Velegnet til ledningsgennemforing på anlæg. SPAR PORTO !!!! Køb flere au
Kategori: Spor H0
Märklin H0 m.v. sæt med 10 stk HSS 6,0mm bor *NYE* MB-60
Märklin H0 m.v. sæt med 10 stk HSS 6,0mm bor *NYE* MB-60 Märklin H0 m.v. sæt med 10 stk HSS 6,0mm bor *NYE* MB-60  Topkvalitet vare, helt nye importeret fra England. GLEM HARALD NYBORG !!!  De her er virkelige Hardcore ! SPAR PORTO !!!! Køb flere auktioner ! Køb Nu 29,- QXL 17.01.2019  12:44 Køb Nu 49,- QXL 30.
Kategori: Spor H0
Märklin H0 M-Skinneskruer 100 stk. 19 mm *NYE* SS19-100B
Märklin H0 M-Skinneskruer 100 stk. 19 mm *NYE* SS19-100B Märklin H0 Skinneskruer 100 stk. 19 mm *NYE* SS19-100B Blanke med krydskærv, samme størrelse som de gamle med lige kærv Lange 19 mm, 6 mm længere end standard 13 mm  KUN TIL M-skinner (4 mm hoved) SPAR PORTO !!!! Køb flere auktioner, Køb Nu pris 29,-
Kategori: Spor H0
10 øre 1889 Næsten komplet samling Danmark efter 1873sælges
10 øre 1889  Næsten komplet samling Danmark efter 1873sælges 10 øre 1889 Fin kvalitet. Se scans vurdere selv billedere. Se alle Auk. næsten komplet samling Danmark efter 1873 sælges. Køb flere Lot. og spar noget Porto :-)
Klokken 01.30 Wednesday den 19. June 2019
Kategori: DK efter 1873 - 10 øre
10 øre 1886 Næsten komplet samling Danmark efter 1873sælges
10 øre 1886  Næsten komplet samling Danmark efter 1873sælges 10 øre 1886 Fin kvalitet. Se scans vurdere selv billedere. Se alle Auk. næsten komplet samling Danmark efter 1873 sælges. Køb flere Lot. og spar noget Porto :-)
10 øre 1884 Næsten komplet samling Danmark efter 1873sælges
10 øre 1884  Næsten komplet samling Danmark efter 1873sælges 10 øre 1884 Fin kvalitet. Se scans vurdere selv billedere. Se alle Auk. næsten komplet samling Danmark efter 1873 sælges. Køb flere Lot. og spar noget Porto :-)
25 øre 1900 Næsten komplet samling Danmark efter 1873sælges
25 øre 1900 Næsten komplet samling Danmark efter 1873sælges 2 krone 1957 Fin kvalitet. Se scans vurdere selv billedere. Se alle Auk. næsten komplet samling Danmark efter 1873 sælges. Køb flere Lot. og spar noget Porto :-)
Kategori: DK efter 1873 - 25 øre
10 øre minus 1959 Næsten komplet samling Danmark 1873-
10 øre  minus 1959 Næsten komplet samling Danmark 1873- 10 øre 1948 - 1988 minus 1959 i virkelig flotte kvaliteter. Har også 5 sæt med 1959 til salg på denne side. Se scans vurdere selv billedere. Se alle Auk. næsten komplet samling Danmark efter 1873 sælges. Køb flere Lot. og spar noget Porto :-)
Klokken 01.00 Wednesday den 19. June 2019
2 øre 1880 2 øre 1881 2 øre 1892 2 øre 1891 m.flere
2 øre 1880 2 øre 1881 2 øre 1892 2 øre 1891 m.flere 2 øre 1874 1875 1880 1881 1883 1886 1887 1889 1891 1892 1894 1897 1899 1902 1906 Fin kvalitet. Se scans vurdere selv billedere. Se alle Auk. næsten komplet samling Danmark efter 1873 sælges. Køb flere Lot. og spar noget Porto :-)
Kategori: DK efter 1873 - 2 øre
25 øre 1905 Næsten komplet samling Danmark efter 1873sælges
25 øre 1905 Næsten komplet samling Danmark efter 1873sælges 25 øre 1905 Fin kvalitet. Se scans vurdere selv billedere. Se alle Auk. næsten komplet samling Danmark efter 1873 sælges. Køb flere Lot. og spar noget Porto :-)
25 øre 1874 Næsten komplet samling Danmark efter 1873sælges
25 øre 1874 Næsten komplet samling Danmark efter 1873sælges 25 øre 1874 Fin kvalitet. Se scans vurdere selv billedere. Se alle Auk. næsten komplet samling Danmark efter 1873 sælges. Køb flere Lot. og spar noget Porto :-)
25 øre 1960 25 øre 1967 25 øre 1848 - 1988 + flere
25 øre 1960  25 øre 1967 25 øre 1848 - 1988 + flere 25 øre 1948 - 1988 incl. begge 1960 begge 1967 + mange i perioden 1990 - 2008 Fin kvalitet. Se scans vurdere selv billedere. Se alle Auk. næsten komplet samling Danmark efter 1873 sælges. Køb flere Lot. og spar noget Porto :-)
10 øre 1882 Næsten komplet samling Danmark efter 1873sælges
10 øre 1882  Næsten komplet samling Danmark efter 1873sælges 10 øre 1882 Fin kvalitet. Se scans vurdere selv billedere. Se alle Auk. næsten komplet samling Danmark efter 1873 sælges. Køb flere Lot. og spar noget Porto :-)